The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceasar III

#1
Издирвам тази игра!
На някой да му се намира нейде из архивите?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#2
Издирвам тази игра!
На някой да му се намира нейде из архивите?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#3
Много добра стратегия, тези дни дръпнах версия 4, но още несъм я пробвал, иначе ако питаш за 1ва версия мога да попитам един познат мисля я имаше на CD
Reply

#4
Много добра стратегия, тези дни дръпнах версия 4, но още несъм я пробвал, иначе ако питаш за 1ва версия мога да попитам един познат мисля я имаше на CD
Reply

#5
и аз е питам, че един приятел я имаше, но може с времето диска да е дал фира :-(
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
и аз е питам, че един приятел я имаше, но може с времето диска да е дал фира :-(
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
Е и като я имам к'во?
прекрасна игрица - правиш къщички на чочковците , забавления , армия, храниш ги и като ти се разсърди някой бог правиш му един храм и айде всички са щастливи. Да ама на XP не върви а иска 98. аз си бях направил на един стар диск 98 и като ми се доиграеше си пусках диска. сега има и версия 4 дето си върви безгрижно на XP ама е доста по-различна. още не съм я почнал сериозно щото разни други игри все се предреждат ама все някога ще я почна. Та въпроса ми е - какво правим като имам и 3 -1ЦД и 4- 2 ЦД
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#8
Е и като я имам к'во?
прекрасна игрица - правиш къщички на чочковците , забавления , армия, храниш ги и като ти се разсърди някой бог правиш му един храм и айде всички са щастливи. Да ама на XP не върви а иска 98. аз си бях направил на един стар диск 98 и като ми се доиграеше си пусках диска. сега има и версия 4 дето си върви безгрижно на XP ама е доста по-различна. още не съм я почнал сериозно щото разни други игри все се предреждат ама все някога ще я почна. Та въпроса ми е - какво правим като имам и 3 -1ЦД и 4- 2 ЦД
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#9
sasho_s40 Wrote:още не съм я почнал сериозно щото разни други игри все се предреждат ама все някога ще я почна.

Е да, дай на теб само да пуцаш по гадовете миризливи. Като стана въпрос за пуцане.. някой да има някаква версия на DESCENT дет върви на XP? не че ще намеря време да поиграя но изведнъж ме налегна една носталгия...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#10
sasho_s40 Wrote:още не съм я почнал сериозно щото разни други игри все се предреждат ама все някога ще я почна.

Е да, дай на теб само да пуцаш по гадовете миризливи. Като стана въпрос за пуцане.. някой да има някаква версия на DESCENT дет върви на XP? не че ще намеря време да поиграя но изведнъж ме налегна една носталгия...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)