The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с километража.

#21
имах го тоя проблем на С40. ако още не си го оправил ми се обади на 0887555547 да го обсъдим.
Reply

#22
имах го тоя проблем на С40. ако още не си го оправил ми се обади на 0887555547 да го обсъдим.
Reply

#23
ас имах същият проблем. километражът ми също е електронен отзат има два куплонга жълт и син от ляво и дясно на километража на левият се намира буксата за километража мисля че е червен кабел .наи вероятно там имаш хлабава връзка .поне при мен беше така.опитаи да свиеш пластините на буксата по някакъв начин. :wink:
Reply

#24
ас имах същият проблем. километражът ми също е електронен отзат има два куплонга жълт и син от ляво и дясно на километража на левият се намира буксата за километража мисля че е червен кабел .наи вероятно там имаш хлабава връзка .поне при мен беше така.опитаи да свиеш пластините на буксата по някакъв начин. :wink:
Reply

#25
Здравейте. И аз имах проблем с километража след сваляне на таблото - Volvo S40/98. Километража е електронен. При сваляне на таблото има две букси. В дясната се намират крачетата за километража (не знам точно кои са). След качване на таблото километража ми отказа - не рботи и скоростомера. Закарах я на майстор и се оказа, че няма контакт в буксата - просто крачето за километража се е свило. Човека почисти всички крачета, поразтегна ги и работата стана. Даже не ми взе и пари за работата. Оттам насетне съм свалял таблото 3 пъти и нямам проблеми.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)