The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Асоциация на Авто Клубовете (предложение)

#11
=D> :thumbleft: Confusedalute: :thumbright:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#12
=D> :thumbleft: Confusedalute: :thumbright:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#13
И аз съм за!!!. Май има подобна инициатива във WV и Citroen.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#14
И аз съм за!!!. Май има подобна инициатива във WV и Citroen.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#15
rokoko Wrote:....... ама някакси не върви заглавието на важна тема да е "здравейте пичове" :!: :?:

Ами добре ще е някой от модераторите да я сменят... иначе както има съюз на вносителите на употребявани автомобили така може да има и съюз на автомобилните клубове в България. Все пак за какво я правим тази правна дъндъния с регистрация, членски внос и т.н. ако нямаме никаква полза от това нещо.
Като гледам шефката ми се вижда оправна ако се разшета може да организира нещата Big Grin
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#16
rokoko Wrote:....... ама някакси не върви заглавието на важна тема да е "здравейте пичове" :!: :?:

Ами добре ще е някой от модераторите да я сменят... иначе както има съюз на вносителите на употребявани автомобили така може да има и съюз на автомобилните клубове в България. Все пак за какво я правим тази правна дъндъния с регистрация, членски внос и т.н. ако нямаме никаква полза от това нещо.
Като гледам шефката ми се вижда оправна ако се разшета може да организира нещата Big Grin
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#17
то е ясно че всички са ЗА но как ще стане тази работа. добри идеи има много ама реализацията...
в каква насока ще е активната дейност на сдружението и кой и как ще я реализира . иначе ок няма проблеми - събираме се УС и вземаме решение да се включим - вече трима са ЗА а и останалите като видят темата ще са съгласни. отива нашата хубава шефка ( зема им акъла ) и се подписва да се включим в инициативата .

ПП ми ако земат да я изберат и там за шеф ние кво полусирачета ли да останем :roll: :twisted: :roll:
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#18
то е ясно че всички са ЗА но как ще стане тази работа. добри идеи има много ама реализацията...
в каква насока ще е активната дейност на сдружението и кой и как ще я реализира . иначе ок няма проблеми - събираме се УС и вземаме решение да се включим - вече трима са ЗА а и останалите като видят темата ще са съгласни. отива нашата хубава шефка ( зема им акъла ) и се подписва да се включим в инициативата .

ПП ми ако земат да я изберат и там за шеф ние кво полусирачета ли да останем :roll: :twisted: :roll:
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#19
Здравейте, не съм тук за да ви агитирам или за да пропагандирам идеята отностно инициативата.
Моля ви, обсъдете вътрешно клубно има ли смисъл от такава Асоциация, и кави да бъдат нейните функций, и какво очаквате от нея.
Когато има конкретни идей може представители на Клубовете да седнем и доизбистрим създаването на подобна организация.

Поздрави и с Уважение: Александър Михайлов Председател на МБК България
Reply

#20
Здравейте, не съм тук за да ви агитирам или за да пропагандирам идеята отностно инициативата.
Моля ви, обсъдете вътрешно клубно има ли смисъл от такава Асоциация, и кави да бъдат нейните функций, и какво очаквате от нея.
Когато има конкретни идей може представители на Клубовете да седнем и доизбистрим създаването на подобна организация.

Поздрави и с Уважение: Александър Михайлов Председател на МБК България
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)