The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да разбера....?

#1
Как да разбера дали колата ми има ABS? Когато тръгнах да купувам кола реших да е с повечко екстри, в екстрите на колата ми пишеше и ABS, но всъщност, ако го има не работи. Затова искам да проверя дали изобщо го има, много хора ми казаха, че като се има предвид годината на происводство, която е 91-ва няма тази екстра.
Става въпрос за Волво 460 GLE
Reply

#2
Ха и аз съм с същата(незнам като екстри де)нямам климатик Cry .
Значи АБС-са стой под или до казанчето за спирачната течност(в повечето случай)точно зад кормилото.С какви екстри е твойта,и с кой двигател?И годината ни е еднаква така че мисля че нямаш :roll: .
Ако искаш пък със сигурност да разбереш натисни спирачките здраво(сега тамън има сняг)и то ще се усети ако имаш.Сложи някакви снимки в гаража да я видя как изглежда.

ПП:Може да сме си полезни при положение че сме с еднакви коли :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
Хич не го мисли,аз имам 94' и пак нямам АБС ,иначе по въпроса всеки майстор може да я погледне и да ти каже.
Reply

#4
Kespanok 460 Wrote:Ха и аз съм с същата(незнам като екстри де)нямам климатик Cry .
С какви екстри е твойта,и с кой двигател?И годината ни е еднаква така че мисля че нямаш :roll: .

Ами исках да попитам, защото го пишеше като екстра пък всъщност го няма, интересно ми е, защото има бушони за ABS, има и лампа на таблотоSmile
Що се отнася до екстрите и мотора:
Двигателя е 1.7i, като екстри има: климатик, централно, ел. стъкла. ел.огледала, подгряване на огледалата, хидравлика, чупещ волан , това не знам дали се води като екстраSmile
Reply

#5
Лампата на таблото си я има попринцип,и аз имам лампа за АБС също и за подгряване на свещи(по бледи са де и нямат крушки под пластмасата) :lol: Просто таблото е универсално и се слага на колите с и без екстри.Колкото до двигателя е същия,а на газ ли си?А и незнам дали си чел темата за "Пластмасите в 4хх серия"но ако имаш на идея какво ми тропа отзад ще съм ти благодарен да я споделиш :wink: Само остана да качиш снимки в гаража Arrow
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#6
Значи с две думи нямам ABSSad Както и да е, пак добре спираWink
Не я карам на газ, на бензин си я джиткамSmile
Reply

#7
...ако знаеш къде се намира спирачната ти помпа - точно за нея е фиксирана една кутия в която влиза един доста едричък куплунг, а на самата кутия пише "System ABS Unit" или нещо подобно :roll: ...просто не го разглеждам всеки ден :lol:
[Image: KALDERIZI.jpg]
Reply

#8
просто пробвай и ще разбереш, натискаш рязко спирачка, още по лесно на заснежено място, ако блокират колелата няма абс или нещо не е наред, ако педалът почне да вибрираи да вика крррррррркр, и не суркаш колела значи имаш
Reply

#9
gadnia_metal Wrote:просто пробвай и ще разбереш, натискаш рязко спирачка, още по лесно на заснежено място, ако блокират колелата няма абс или нещо не е наред, ако педалът почне да вибрираи да вика крррррррркр, и не суркаш колела значи имаш

Абсолютно е така ,ама много не и се предоверявай на тая магия. :lol:
Reply

#10
nelin Wrote:Абсолютно е така ,ама много не и се предоверявай на тая магия. :lol:

Същото ми каза и един дядка, като му вкарах багажника при него в купето :roll: :roll: :roll:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)