The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да разбера....?

#11
Big Grin Big Grin Big Grin ама с абс-а или без абс-а

аз по подобен начин вкарах муцуната в една пряспа на слизане от планината :lol: :wink: въпреки абс-а
Reply

#12
АБС на сух път увеличава спирачния път от 10% до 15%. На мокро и хлъзгаво го скъсява от 10% до 30%. Така че е то за какво се внимава при сух път и АБС - колата просто не ще да спре като се вкл
чи АБС. Относно дали имаш или не: Поглеждаш къде ти спирачната помпа и ако стърчи само тя значи нямаш ако имаш АБС въобще няма да можеш да я видиш щото е под АБС-а :wink: .
Хай със здраве и ако имаш още кво да питаш на Кю ме търси.Ако си близо до красно село може да дойдеш и да ти покажа. Аиде сега ша бегам че имам много работа.
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#13
Ми нямам такива неща около спирачния апарат Cry Cry Cry
Reply

#14
gadnia_metal Wrote:Big Grin Big Grin Big Grin ама с абс-а или без абс-а

аз по подобен начин вкарах муцуната в една пряспа на слизане от планината :lol: :wink: въпреки абс-а

Ми без него, оно го нема :lol: :lol: :lol:
Reply

#15
Пробваш и спираш да се чудиш или има или няма. времето е подходящо - намираш някоя улица дето има непочистен сняг и със скорост над 8км/ч ,ако не се лъжа, СПИРАШ. чува се крррррр отпред и педала почуква по крака или не.
То вярно е че на сухо абс е малко тояга но за мокро и сняг е добре. на лед ида има и да няма все тая.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#16
аз имам волво 460 ,93г и ме интересува какви екстри има има един пролем нз дали е само при мен или ..... но като ка4и поже4е от 4 хил оборота и запо4ва да тегли на ляво или на дясно осе6та се как сменя тегленето на колелата тоя проблем само при мен ли е или и други го имат ???? и о6те Smile) ако някои знае саит кадето да намеря някоакжа информация за екстри за този модел 6те се раджам да ми кайе Smile))
Reply

#17
salih Wrote:аз имам волво 460 ,93г и ме интересува какви екстри има има един пролем нз дали е само при мен или ..... но като ка4и поже4е от 4 хил оборота и запо4ва да тегли на ляво или на дясно осе6та се как сменя тегленето на колелата тоя проблем само при мен ли е или и други го имат ???? и о6те Smile) ако някои знае саит кадето да намеря някоакжа информация за екстри за този модел 6те се раджам да ми кайе Smile))

Ми, пич ти какви екстри мислиш, че може да имаш? Те са си видни, ако ги имаш де Smile
Моето Волво е 460 GLE води се, че е с всички екстри, ако дойдеш на срещата можем да ги сравнимWink
Reply

#18
има един пролем нз дали е само при мен или ..... но като ка4и поже4е от 4 хил оборота и запо4ва да тегли на ляво или на дясно осе6та се как сменя тегленето на колелата

Не знам с кой двигател си, но мисля че този проблем ти е от тампоните на носачите, ако си с 1,9 ТД от ляво са 2 различни тампона, а отдясно 2 еднакви, или накратко от 4 на 2та носача 3 са еднакви и един е различен, препоръчвам ти да сложиш оригинолни(макар и скъпи) тъй като на 3те еднакви стават и фордови но или са по слаби и се разбиват бързо или са много твърди и разбиват различния. За бензиновите не е голям проблем но тъи като форда е по-лек се разбиват по бързо.
Reply

#19
Ако става дума за селенови втулки... начи аз съм с 460 бензин, миналата година ги смених с български по 10 лева бройката инак ми ги даваха по 40 лева бройката. Повече от година съм с тях, да съм направил 5-6 хиляди км най-много и се държат добре. Старите ги сменях около 2-3 години...
[Image: image297.jpg]
Reply

#20
От Пловдивската фирма ли е това.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)