The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
много пуши при запалване

#11
Здравейте!Имам едно питане и за мойта от подписа ми.С нов акумулатор съм.Никога не съм проверявал свещите.Но на студен старт(първи)пали с въртене в рподължение на 5 сек.След това си пали то раз.И след запалване си тръгва веднага да работи нормално няма сецане.Съвсем гладка работа.не виждам да пуши.Стоя на контакт преди да запаля 30 сек независимо,че гаснат лампите.Дори преди време при -10 навън запали много трудно.по скоро като дам контакт и тамън пали и се изгасва.Така някъде 5 6 пъти прави и накрая си запали нормално.Дали са свещи?е въпросът.
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#12
Премери всяка свещ с мултицет при теб са само 4 и е лесно. Сигурно има 1 изгоряла както го описваш.
Reply

#13
aleks12345 Wrote:Премери всяка свещ с мултицет при теб са само 4 и е лесно. Сигурно има 1 изгоряла както го описваш.

Аз си мисля,че няма да мгоа по този начин да определя.А и не съм добър с този уред.Но си мисля,че самите свещи са намалели подгряващата способност(т.е не са така екслозивно загряващи)така да го кажем.Един вид както и крушките от силата на светлината.Така си го обяснявам.
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#14
Най добре вземи пробна лампа. Свещите отзад са хванати с обща шина предполагам това е + отвинтваш шината или я откачаш. С едини кабел на пробната лампа допираш плюса на акумулатора с другия + на свеща ако лампата не светне свеща е отишла. Преди колко време си ги сменял ако е по малко от година не би трябвало да има изгорели. Принципно намаля греенето с времето ама докато неизгори напълно аз не виждам смисъл да се сменя.
Reply

#15
ами никога не съм ги сменял.Съмнявам се в Италия да са сменяни НЯКОГА Wink.А пък и има смисъл да ги сменяш.По-бързо ще загрява нафтата ни" замръзнала ".но вече идва топло ще го правя есента.Задължително ще ги сменя.Ако се орпави зимата значи е от това
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#16
Така някъде може да ти изиграе номер по добре поне ги провери и си купи 1-2 резервни за да имаш. Кво като идва топло аз така имах 3 изгорели и като останаха 2 се видех в чудо веднъж докато запаля. ама мойта кола е с 6. Забелязал съм че карат около 2-3 години и изгарят зависи колко се кара колата мойта всеки ден я карам.
Reply

#17
Ами като ми е в гаража е ок.С 3 4 въртенета повече и пали.СЛед първото палене си пали от раз.Карам я не толкова често.през ден два.Градско избягвам,щото повече се ядосвам.Живеч централна част на града и всичко ми е близо.Ако ми прави проблеми през топлото ще реагирам сериозно.За най-малките неща се паля така,че ще проверим.Но мерси все пак.
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#18
aleks12345 Wrote:Най добре вземи пробна лампа. Свещите отзад са хванати с обща шина предполагам това е + отвинтваш шината или я откачаш. С едини кабел на пробната лампа допираш плюса на акумулатора с другия + на свеща ако лампата не светне свеща е отишла. Преди колко време си ги сменял ако е по малко от година не би трябвало да има изгорели. Принципно намаля греенето с времето ама докато неизгори напълно аз не виждам смисъл да се сменя.

тази проверка ,/с пробна лампа/ не е най вярна !!!защото ....аз имам една свещ,която си прави верига и лампата светва ,но само лампата загрява-свеща си остава студена --имах подобен проблем и открих неработещата свещ ,като свалих всичките и ги захранвах една по една -работещите свещи се зачервяват --дефектната имаше също голяма консумация ,но само се позатопляше Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)