The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
940 с Д5 двигател

#1
Имам един двигател Д5 който купих от морга от Германия и го позатоплих малко почистих и взе 4е заработи доста добре. И сега се чудя как да го интегрирам в 940 ката ми с М46 кутията май не става обаче чух че с М90 ставало.
Reply

#2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=t86jWC6BQ78">http://www.youtube.com/watch?v=t86jWC6BQ78</a><!-- m --> пиши на тоя пичага и сигорно ще ти обесни
Volvo V70 2.5 TDI-140hp:1998
Reply

#3
той ми даде подробни снимки. и сега гледам че трябва леко да се преправи картера и пасва идеално.
Reply

#4
Big Grin
Volvo V70 2.5 TDI-140hp:1998
Reply

#5
aleks12345 Wrote:той ми даде подробни снимки. и сега гледам че трябва леко да се преправи картера и пасва идеално.
Щом ти е дал снимки значи ти е обяснил "туй-онуй"... :mrgreen: ,така че дрзай Confusedhock: ,и един ден може да се гордеем че те познаваме Big Grin

п.п. оправи ли си спирачките? :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#6
:lol: :lol:
Volvo V70 2.5 TDI-140hp:1998
Reply

#7
Какво стана с присаждането на новия мотор и всичко около него? Пиши че ми е интересно
Reply

#8
Нищо не стана седи в гаража няма време да спра колата за по дълго време. Дали ще харчи много по малко този мотор се чудя
Reply

#9
aleks12345 Wrote:Нищо не стана
Ще следим проекта ти с интерес колега Wink Big Grin ,но не се отчайвай-стига да го искаш,ТО ще се случи :lol:
aleks12345 Wrote:много по малко
Еее, този израз само в Българския език го има :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#10
Според мен какво значение има един литър на 100км Smile Все пак Д5 мотора е с %0% по-добри характеристики така че това с разхода е необосновано Smile Прати ми на лични снимките и нещата които са ти пратили защото съм любопитен да видя как става
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)