The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2хх Серия-Братя с който трябва да се гордеем

#1
[Image: DCP_4481.JPG]
Просто искам да кажа една добра дума за 2хх серия на Волво.Страхотни машини са според мен и всеки собсвеник би трябвало да се гордее с тях.
Много ме е яд че няма нито един член на клуба ни(поне досега)с такава машина :roll: но да се надяваме че ще се присъедини някой собсвеник на 2хх серия в близкото бъдеще.

ПП:За sOmeOne:[Image: 265rl.jpg]
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#2
Kespanok 460 Wrote:...ПП:За sOmeOne:[Image: 265rl.jpg]

Виж как знаеш кое ми радва окото Wink

Само дето това е 264 и то американска изработка - по фаровете го познах Smile Страхотни машини са. Долу паркират едно комби сиво на цвят и може някой път да Уфертирам собственика да се присъедини към клуба.

П.П. За интересуващите се ще е полезно да прочетат статията за 2хх в mobile.bg На мен лично ми беше много интересно.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#3
Имам един бивш колега с 240 - 2,3л. но от две години все се назландисва за срещите на клуба. Накрая ще отида до тях и ще го изтегля насила за да присъства на следващата ни среща Tongue От него можем да понаучим доста неща за автомобилите като цяло - пример: неговото Волво е с 2,3инжекцион-механичен, но когато го купи два от инжекторите бяха запушени, успя да отпуши единия - уви другия НЕ и отиде да си купи карбуратор с колектор. Монтира си карб. и след това газова уредба - сега разхода му е 12-14л. газ, а върви като самолет :lol:
[Image: KALDERIZI.jpg]
Reply

#4
Quote: но когато го купи два от инжекторите бяха запушени, успя да отпуши единия - уви другия НЕ и отиде да си купи карбуратор с колектор. Монтира си карб. и след това газова уредба - сега разхода му е 12-14л. газ, а върви като самолет Laughing
SmileSmile
Баща ми направи преди време същата операция на '74 / 144,
и летеше ...само на бензин го караше ..налегнаха ме спомени като прочетох това Smile
Reply

#5
Quote:..налегнаха ме спомени като прочетох това Smile

Надявам се добри :blob: :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#6
Така като гледам май ще съм първия 240
Engine type: B23 Е 8V
Gear box: 3-Speed Automatic АW
Model year: 1981
Assembly plant: Sweden
Fuel sistem: K-jetronic (Bosch за съжаление)
Product line: VOLVO 240
Body type: 4-door Sedan


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#7
Fiut Wrote:Така като гледам май ще съм първия 240
Engine type: B23 Е 8V
Gear box: 3-Speed Automatic АW
Model year: 1981
Assembly plant: Sweden
Fuel sistem: K-jetronic (Bosch за съжаление)
Product line: VOLVO 240
Body type: 4-door Sedan

Вече имаш един фен Wink Много ме радват тия колици. Да не говорим за комбито - направо ми трепва сърцето като видя такова. Интересно как ми харесва толкова стар и грубоват автомобил, може би и заради формата на тухла. Ако имах към 5000лв. щях да си купя едно комби 92-93та с фул екстри и пак ще ме надживее.

Чакаме те на срещите.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#8
Вуйчо ми има едно 244GLE. Мен много ме радва като кола. Горе-долу имам някакви спомени когато си го купи - около 1990-1991г. и то беше едно лъскаво и с сума ти екстри. Но хубавото е дотук, от тогава до сега колко пъти е блъскано само то си знае, външния му вид не е както беше, но въпреки това още си е кола излъчваща респект. А как вози - просто нямам думи.
Reply

#9
Аз вече имам Волво 850...
Обаче до скоро карах Двойка... Нямам думи за този Кораб...
Продадох го на един пич, дето е имал преди това Седмица със същия мотор Б 23 Е. Моето беше и автоматик... Единствения минус на цялата тая далаверка е, че е само три скорости... След 120 и идва "натоварено" и откъм разход, въпреки, че имах и газ...
А пък какъв син металик беше... Ще видите снимки,ако искате...
Сега, както, може би знаете, продава се Волво 240 2.1 турбо 155 коня!
То е у баща ми от 1992 година! Карал съм го доста и аз... Навремето бях атракцията в квартала... Спомени, митове и легенди...
Вчера, тате се огледал в една Деветка и рече да я вземе, но Двойката, за да не става паметник ще се продава...
Reply

#10
Аз вече имам Волво 850...
Обаче до скоро карах Двойка... Нямам думи за този Кораб...
Продадох го на един пич, дето е имал преди това Седмица със същия мотор Б 23 Е. Моето беше и автоматик... Единствения минус на цялата тая далаверка е, че е само три скорости... След 120 и идва "натоварено" и откъм разход, въпреки, че имах и газ...
А пък какъв син металик беше... Ще видите снимки,ако искате...
Сега, както, може би знаете, продава се Волво 240 2.1 турбо 155 коня!
То е у баща ми от 1992 година! Карал съм го доста и аз... Навремето бях атракцията в квартала... Спомени, митове и легенди...
Вчера, тате се огледал в една Деветка и рече да я вземе, но Двойката, за да не става паметник ще се продава...


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)