The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще протестираме ли на 26.02.2012г.?!?

#11
Средната цена на бензина в САЩ достигна до рекордни нива през февруари – 3.53 долара за галон (около 3.7 литра), а някои анализатори допускат, че може и да достигне 4 долара
Reply

#12
Cavalera Wrote:Да ги приемем тези 17ст. разлика и 10 000 км среден годишен пробег и разход около 6/100(ако говорим за дизел) се получава около 100 лв. Тя само винетката е 70 лв.... а за останалите 30 лв не мога да си покрия разходите по изправяне на джанти и изхвърлени гуми, а още по малко ремонтите по ходовата част, за разликата в качеството на горивата да не говорим въобще ... така че ще си позволя да не се съглася с теб.


Винаги можеш да не се съгласиш с мен, в което лошо няма!
За изкривените джанти, ремонтите на ходовата част и така нататък, вече ти споделих, че това е до стандарта на държавата, няма нищо общо с горивата и това е една добра причина да се протестира! Ако нямаш път, по-който да караш протестирай срещу цените на винетките.

Да не говорим, че в същата тази Германия, ако живееш в по- голям град или ходиш до в града, си плащаш допълнителна екотакса (те сигурно имат и още такси но...). Както ти живееш във Варна ако ти лепнат и една екотакса, защото града е голям, замърсяването е огромно и колите масово са на 10+ години
(а повечето нови коли не плащат)........ ето че пак достигаме до стандарта на живот и развитие.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#13
JMI Wrote:....
Да не говорим, че в същата тази Германия, ако живееш в по- голям град или ходиш до в града, си плащаш допълнителна екотакса (те сигурно имат и още такси но...). Както ти живееш във Варна ако ти лепнат и една екотакса, защото града е голям, замърсяването е огромно и колите масово са на 10+ години
(а повечето нови коли не плащат)........ ето че пак достигаме до стандарта на живот и развитие.

Поздрави

това не опира до стандарт на живот, а до правила и закони. В Германия колкото ти е по стара колата, толкова повече ограничения имаш, защото е по опасна, мръсна и тн. При нас е обратното, колкото е по стара толкова по малко плащаш и като данъци и като застраховки
Reply

#14
100Y0 Wrote:П.П. Вильо, за теб знам че си на линия, но дали ще има и други?!?
Ще пропусна по здравословни причини. Щом и сбирката има голям шанс да пропусна прей му сметката колко е зле положението...
ico_kosara007 Wrote:Протести до дупка със блокиране на транспорт,градове и т.н.
30 минути Дунав Мост. Това бе максимума и бе заплатен с актове на колеги, някои от които са членове. Беше ни "любезно разяснено", че всяко действие попречващо пътя от/за Дунав Мост ще бъде осуетявано посредством военни методи. Дайте ми някой мангал с неговата лична карта да купя 5-6 жигулки и ще намеря шофьори да ги паркират напреки, но това ще трае точно... броени минути.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#15
Вильо, има доста интересни начини за избягване на глоби,говоря специално за такива ситуации, но бих ги споделил в личен разговор,защото не се знае кой, къде и от кои е и чете писанията по форумите.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#16
IVANHOW Wrote:Средната цена на бензина в САЩ достигна до рекордни нива през февруари – 3.53 = 5.13 лв. долара за галон (около 3.7 литра) = 1.38 лв. за литър, а някои анализатори допускат, че може и да достигне 4 долара = 1.45 лв. за литър.

Аз съм съгласен на такова увеличение (особено ако вземах и 5 - 6 хиляди лева заплата = $3400 - $4130), не бих отишъл на протест.
Reply

#17
ico_kosara007 Wrote:Вильо, има доста интересни начини за избягване на глоби,говоря специално за такива ситуации, но бих ги споделил в личен разговор,защото не се знае кой, къде и от кои е и чете писанията по форумите.
Глобата ще я избегна и/или платя, но БТР-а минал през капака на колата ми ще ми струва да плащам вноските оставащите няколко години без да знам защо го правя...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#18
Cavalera Wrote:
JMI Wrote:аз смятам, че първо трябва да си облагородим и ограмотим хората и тогава да правим протести! Когато материяла е слаб, е безсмислено да се мъчим да променяме нещо.
И понеже аз като живуркащ в скъпата ни татковина се почуствах като "слаб материял" и стигнах до извода, че се нуждая от облагородяване и ограмотяване, би ли го направил като ми обясниш защо цените тук почти стигнаха цените в Германия при положение, че там в цената са включени и всичките им пътни данъци и такси.


Здрваейте,

за какви протести срещу горивата си говорим като ние неможем да изреагираме срещу простотията на един, който си мисли, че като бил във форума от 5 години е с ранг полковник.

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=21225">viewtopic.php?f=36&t=21225</a><!-- l -->

Като гледам колко хора са изразили възмущение.....и как модераторите реагираха по случая (заключиха темата и проблема е решен).......си мисля, че не е време да се оплакваме от скъпите горива и цените, а наистина да се превъзпитаме!!!!
Просто и този форум мирише на шуробаджанащина, както цялата ни държава, е приятелю Cavalera, надявам се ме разбираш сега, какво имах предвид!

Пък и колко хора вземаха отношение по тази тема, 5 или 6 от общо сигурно 2000 регистрирани, така че................проблема ти е на друго място и до като не го решим, тия "горе" ще си правят каквото си искат, а ние тук "долу" с пяна на уста, индивидуално ще негодуваме Wink

Поздрави
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)