The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
лампа "задраскана кола"

#1
Колеги,
някой може ли да ми обясни какво значи лампа "задраскана кола", не че ми е светнала ама все пак е на таблото и ако светне да знам какво е. Не мога да я намеря в книжката която имаме от интернет.
2006 Volvo XC90 d5 185hp automatic
Reply

#2
Колеги,
някой може ли да ми обясни какво значи лампа "задраскана кола", не че ми е светнала ама все пак е на таблото и ако светне да знам какво е. Не мога да я намеря в книжката която имаме от интернет.
2006 Volvo XC90 d5 185hp automatic
Reply

#3
goro7 Wrote:Колеги,
някой може ли да ми обясни какво значи лампа "задраскана кола", не че ми е светнала ама все пак е на таблото и ако светне да знам какво е. Не мога да я намеря в книжката която имаме от интернет.

имобилайзер, ако не си с програмирания ключ неби трябвало да запали и ще ти свети лампата
V40 1.9TD '98 90hp
Reply

#4
goro7 Wrote:Колеги,
някой може ли да ми обясни какво значи лампа "задраскана кола", не че ми е светнала ама все пак е на таблото и ако светне да знам какво е. Не мога да я намеря в книжката която имаме от интернет.

имобилайзер, ако не си с програмирания ключ неби трябвало да запали и ще ти свети лампата
V40 1.9TD '98 90hp
Reply

#5
Просто докато не изгасне не пали, не че не може. Пали си, но докато свети компютърът се ресетва, чува се и специфично цъкане. Не вярвам да ти светне по време на движение. Но ако все пак, не дай со Боже се случи, по добре спри провери нещата, които могат да се проверят без специална апаратура и тогава продължи. :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#6
Просто докато не изгасне не пали, не че не може. Пали си, но докато свети компютърът се ресетва, чува се и специфично цъкане. Не вярвам да ти светне по време на движение. Но ако все пак, не дай со Боже се случи, по добре спри провери нещата, които могат да се проверят без специална апаратура и тогава продължи. :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#7
МОжеш да провериш и тук, но мисля че го нямаше.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://apps.volvocars.us/ownersdocs/2000/2000_SV40/00sv40_00.htm">http://apps.volvocars.us/ownersdocs/200 ... v40_00.htm</a><!-- m -->
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#8
МОжеш да провериш и тук, но мисля че го нямаше.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://apps.volvocars.us/ownersdocs/2000/2000_SV40/00sv40_00.htm">http://apps.volvocars.us/ownersdocs/200 ... v40_00.htm</a><!-- m -->
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#9
Като светне това значи, да я задраскаш от списъка с колите на които да разчиташ :lol: Confusedhock:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#10
Като светне това значи, да я задраскаш от списъка с колите на които да разчиташ :lol: Confusedhock:


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)