The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
лампа "задраскана кола"

Да споделя и аз ....днес купих колата и съм адски доволен от покупката <засега>..... нищо не остава светнато по таблото дори и прословутата лампа с колата дето говорите за нея тук, но ме озадачи това като чета тук а то е доста от колите нямат аларам и моята е май от тези , но дали е възможно и моят чип от единият ключ да е изкормен и да е сложен там някъде близо до стартера така че да пали без проблем както с единия така и с другия ключ


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

baipetko Wrote:...моят чип от единият ключ да е изкормен и да е сложен там някъде близо до стартера така че да пали без проблем както с единия така и с другия ключ
Не е до стартера а до антенката.
Според мен е хубаво да оправиш тази "нередност", не че ако нещо няма да ти гепят колата но все пак за твое собствено успокоение е хубаво да си работи всичко както трябва да си е.Но пък далаверката е че по този начин няма да си програмираш чипове ако си вадиш дубликати на ключа и ще минеш тънка лайстна само с механичната част.
V40 B4204S '97
Reply

Привет колеги...явно дойде и моят ред да се "сблъскам" с тази прословута лампа SmileДнес след работа се качвам в колата-подгрявам и понечвам да запаля,но....стартерът не цъква дори, а лампичката започва да мигаSad Отворих капака и почнах да обикалям като "обран евреин" около колата Big Grin качвам се да пробвам отново, пак нищо,свалих клемата на акумулатора, и това нямаше ефект- както и да е при един от опитите ми с ключа колата запали и успях да се прибера на ход (след като запали лампата угасна). В къщи угасих мотора и съответно пробвах да запаля отново- няколко пъти запали,няколко не поиска (когато не искаше лампата си мигаше)...след което видях в книжката за какво е тази лампа и прочетох темата ми стана ясно, че проблема е в имобилайзера - не разпознава чипа в ключа (оригиналният си е) или по-вероятният проблем е антенката...че бъда много благодарен ако ме насочите къде се намира тя и въобще има ли някаква профилактика за нея или направо трябва да се смени с нова?
V40 1.9TD 90Hp 1998
Toyota Yaris 1.0 68 Hp 1999
Reply

Вече научих коя джаджа е антената на имобилайзера, ако пак ми направи проблем с паленето (понеже сега работи) ще отида в МП да ми я сменят 8-)
V40 1.9TD 90Hp 1998
Toyota Yaris 1.0 68 Hp 1999
Reply

Лампата няма как да не е "задраскана".
Притеснително е когато мига Smile Тогава няма да запалиш... На мен ми мига от време на време като дам на контакт - съответно не върти стартера, но като върна и дам пак на контакт си седи светнала и пали.
Reply

При мен се получи точно това!
V40 1.9TD 90Hp 1998
Toyota Yaris 1.0 68 Hp 1999
Reply

На мен този символ ми светеше миналата година,когато акумулаторът падна до степен да не може да завърти стартера.
"Наистина,Херакле,това е най-големият и най-красивият от всички градове. Отдалеч блести красотата му"...
Лукиан Самосатски,ІІ век

<!-- m --><a class="postlink" href="http://youtu.be/MZh9Ehd-ys4">http://youtu.be/MZh9Ehd-ys4</a><!-- m -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)