The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци !

#51
много Photoshop много....но изглежда готино!!!!! Big Grin

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#52
JMI Wrote:много Photoshop много....но изглежда готино!!!!! Big Grin

Поздрави

хехе Благодаря Smile) Не е много PS, повярвай ми.. там само леки корекции...По принцип си минавам снимките през 3-4 програми докато достигна желания резултат..По-сложното е при снимането на самите снимки, повярвай ми, не става това само с PS Smile

Поздрави!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#53
Верно е. Аз понеже съм много куц с апарата и го докарвам откъм обработка, ама само едното без другото не става.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#54
yuckuJackD Wrote:Верно е. Аз понеже съм много куц с апарата и го докарвам откъм обработка, ама само едното без другото не става.


Аз снимам полу-професионално (птици), апарата ми е супер и затова гледам да не пипам много, но Photoshop- си трябва. За съжаление CS5 ми остана без код, след последното преисталиране, и нямам много време за снимане напоследък, но ако някой има up to date код, ще съм му благодарен!

Извинявам се за спама ама е добър начин да си испросиш такива неща от колегите по този начин! Smile

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#55
JMI Wrote:
yuckuJackD Wrote:Верно е. Аз понеже съм много куц с апарата и го докарвам откъм обработка, ама само едното без другото не става.


Аз снимам полу-професионално (птици), апарата ми е супер и затова гледам да не пипам много, но Photoshop- си трябва. За съжаление CS5 ми остана без код, след последното преисталиране, и нямам много време за снимане напоследък, но ако някой има up to date код, ще съм му благодарен!

Извинявам се за спама ама е добър начин да си испросиш такива неща от колегите по този начин! Smile

Поздрави

Колега, провери ли тук за serial http://www.serials.ws/index.php

Иначе е мн готино и интересно да се снимат птички, но много трябва да ги дебнеш и трябва да имаш зверски обектив (дългофокусен, много светлосилен и остър) ...
Аз по принцип наблагям в снимането на портрети, пейзажи и сток ...

И аз малко офтопик вкарах, съжалявам! Smile

Поздрави!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#56
Ето и един красив задник от мен Smile)

[Image: 427144_382041811820620_100000444145167_1...1613_n.jpg]
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#57
Между другото, тъй като това е тема, която би била винаги актуална и интересна, не е ли добра идея някой от модераторите да я закачи отгоре в раздела "На Лафче" Smile
Ако има и други "за" нека да пишат! Smile

Поздрави колеги
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#58
In Flames Wrote:Между другото, тъй като това е тема, която би била винаги актуална и интересна, не е ли добра идея някой от модераторите да я закачи отгоре в раздела "На Лафче" Smile
Ако има и други "за" нека да пишат! Smile

Поздрави колеги


Подкрепям мнението ти колега.
Мисля си, че точно от тези снимки на любимите ни коли, може да се изготвят рекламните материали (календари, брошури и т.н.) на клуба.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#59
Между другото, тъй като вече казах,че се занимавам с фотография и т.н. , ако има хора от Пловдивската област, може да измислим нещо да щракна количките им + обработка после.. Ако има такива, нека ми пишат на Л.С. да уговорим нещата.

Поздрави, Иван!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#60
In Flames Wrote:Една снимка от мен, с двете ми любими неща Smile
Аха, чак сега разбрах кои са-колата и природата :lol:
Само че някаква гърджава мома ти е седнала на капака, ако не беше толкова лекичка идея си няма какъв шамар щеше да отнесе :mrgreen:
V40 B4204S '97
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)