This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
продава/заменя в40 и др.
Цена 4200лв.
Дата на производство 11.99г.
Тип двигател Дизел
Мощност 105 к.с.
Скоростна кутия Ръчна
Категория Комби
Пробег 212000 км
Цвят Сив
4(5) Врати
• ABS
• Airbag
• Бартер
• Ел. Огледала
• Ел. Стъкла
• Застраховка
• Климатик
• Кожен салон
• Металик
• Серво управление
• Стерео уредба
• Халогенни фарове
• Центр. заключване
Колата е при мен от 6 месеца аз съм първи собственик в бг. При закупуването и са сменени масло,филтри,задни накладки.Колата е в добро състояние има леки забележки по боята ,но нищо фрапиращо.
Към колата мога да дам резервна задна броня и прагове пластмасови или при интерес да ги продам отделно.
http://darizi.snimka.bg/automobiles/moi-...1.26554241
Извинявам се за качеството на снимките
Телефон за връзка 0887449828
Цитирай
Thanks given by:
колеги цената за кеш е 3500лв Wink
Цитирай
Thanks given by:
Arrow
Цитирай
Thanks given by:
Колега прочети правилата, за да видиш на колко дена се "ЪП"-ват темите :!: :!:
VOLVO
S60 AWD 15 249hp
V70 AWD 97 193hp
144 70 82hp

--------------------
     EX
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Цитирай
Thanks given by:
Arrow
Цитирай
Thanks given by:
Ще задам един въпрос към dari__1, с който или ще ти помогна да я продадеш по бързо или ще ти обесмисля обявата тук! Та въпросът ми е. Кой си купува кола, прави и обслужване макар и да е само с елемнтарната смяна на някой консумативи, както си описал, и я продава 6 месеца по късно? Има ли някакъв проблем тази кола или не? Защото аз оставам с впечатление, че нещо и има, и най- вероятно не само аз мисля така! Ти си на ход.
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Цитирай
Thanks given by:
jorkata66 написа:Ще задам един въпрос към dari__1, с който или ще ти помогна да я продадеш по бързо или ще ти обесмисля обявата тук! Та въпросът ми е. Кой си купува кола, прави и обслужване макар и да е само с елемнтарната смяна на някой консумативи, както си описал, и я продава 6 месеца по късно? Има ли някакъв проблем тази кола или не? Защото аз оставам с впечатление, че нещо и има, и най- вероятно не само аз мисля така! Ти си на ход.

Koлега има ги и такива,аз съм един от тях и веднага ще ти кажа защо я обслужвам. Купил съм колата обслужвам я минават 6 месеца и вече ми е омръзнала какво правя? Продавам я, но ако не успея да я продам си карам и знам,че всичко необходимо е сменено и така няма да ме остави никъде по пътя Smile Даже имах едно 460 което му смених маслото минах едни 500 км и я продадох като предварително, вече искаха да я купят това си е до човек Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Цитирай
Thanks given by:
Първоначалното обслужване на един автомобил /масла, ремъци, ролки, филтри и др./ излиза около 400-500лв. зависи от класа автомобил. Едва ли някой ще ми признае този разход. И да го продам след 6 месеца като тъкмо съм си го стегнал си е яко набутване. Ама щом толкова бързо ти омръзва ти си знаеш Wink !
Цитирай
Thanks given by:
jorkata66 написа:Ще задам един въпрос към dari__1, с който или ще ти помогна да я продадеш по бързо или ще ти обесмисля обявата тук! Та въпросът ми е. Кой си купува кола, прави и обслужване макар и да е само с елемнтарната смяна на някой консумативи, както си описал, и я продава 6 месеца по късно? Има ли някакъв проблем тази кола или не? Защото аз оставам с впечатление, че нещо и има, и най- вероятно не само аз мисля така! Ти си на ход.
колега аз ще ти отговоря по същият начин като колегата Vin_Diesel_9_0 в другия пост
колата я купих понеже ходех да работя в гърция тогава. голяма кола, малък разход на гориво, комфорт и честно казано много прилично вървене .сега вече не пътувам на там и просто не ми трябва понеже въртя повече градско.
мисля че това е достатъчно като отговор или ако не е дай да продължим на лични да ни не четат хората тъпите писания Wink
Цитирай
Thanks given by:
Добре колега dari__1 ИЗВИНЯВАЙ, може би наистина въпросът ми беше тъп, но аз съдя по себе си. Аз лично не продавам кола която съм купил съвсем наскоро, а явно има и хора като теб на които бързо им оръзва возилото. Успех с продажбата!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)