The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
продава/заменя в40 и др.

#1
Цена 4200лв.
Дата на производство 11.99г.
Тип двигател Дизел
Мощност 105 к.с.
Скоростна кутия Ръчна
Категория Комби
Пробег 212000 км
Цвят Сив
4(5) Врати
• ABS
• Airbag
• Бартер
• Ел. Огледала
• Ел. Стъкла
• Застраховка
• Климатик
• Кожен салон
• Металик
• Серво управление
• Стерео уредба
• Халогенни фарове
• Центр. заключване
Колата е при мен от 6 месеца аз съм първи собственик в бг. При закупуването и са сменени масло,филтри,задни накладки.Колата е в добро състояние има леки забележки по боята ,но нищо фрапиращо.
Към колата мога да дам резервна задна броня и прагове пластмасови или при интерес да ги продам отделно.
http://darizi.snimka.bg/automobiles/moi-...1.26554241
Извинявам се за качеството на снимките
Телефон за връзка 0887449828
Reply

#2
колеги цената за кеш е 3500лв Wink
Reply

#3
Arrow
Reply

#4
Колега прочети правилата, за да видиш на колко дена се "ЪП"-ват темите :!: :!:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#5
Arrow
Reply

#6
Ще задам един въпрос към dari__1, с който или ще ти помогна да я продадеш по бързо или ще ти обесмисля обявата тук! Та въпросът ми е. Кой си купува кола, прави и обслужване макар и да е само с елемнтарната смяна на някой консумативи, както си описал, и я продава 6 месеца по късно? Има ли някакъв проблем тази кола или не? Защото аз оставам с впечатление, че нещо и има, и най- вероятно не само аз мисля така! Ти си на ход.
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#7
jorkata66 Wrote:Ще задам един въпрос към dari__1, с който или ще ти помогна да я продадеш по бързо или ще ти обесмисля обявата тук! Та въпросът ми е. Кой си купува кола, прави и обслужване макар и да е само с елемнтарната смяна на някой консумативи, както си описал, и я продава 6 месеца по късно? Има ли някакъв проблем тази кола или не? Защото аз оставам с впечатление, че нещо и има, и най- вероятно не само аз мисля така! Ти си на ход.

Koлега има ги и такива,аз съм един от тях и веднага ще ти кажа защо я обслужвам. Купил съм колата обслужвам я минават 6 месеца и вече ми е омръзнала какво правя? Продавам я, но ако не успея да я продам си карам и знам,че всичко необходимо е сменено и така няма да ме остави никъде по пътя Smile Даже имах едно 460 което му смених маслото минах едни 500 км и я продадох като предварително, вече искаха да я купят това си е до човек Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#8
Първоначалното обслужване на един автомобил /масла, ремъци, ролки, филтри и др./ излиза около 400-500лв. зависи от класа автомобил. Едва ли някой ще ми признае този разход. И да го продам след 6 месеца като тъкмо съм си го стегнал си е яко набутване. Ама щом толкова бързо ти омръзва ти си знаеш Wink !
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#9
jorkata66 Wrote:Ще задам един въпрос към dari__1, с който или ще ти помогна да я продадеш по бързо или ще ти обесмисля обявата тук! Та въпросът ми е. Кой си купува кола, прави и обслужване макар и да е само с елемнтарната смяна на някой консумативи, както си описал, и я продава 6 месеца по късно? Има ли някакъв проблем тази кола или не? Защото аз оставам с впечатление, че нещо и има, и най- вероятно не само аз мисля така! Ти си на ход.
колега аз ще ти отговоря по същият начин като колегата Vin_Diesel_9_0 в другия пост
колата я купих понеже ходех да работя в гърция тогава. голяма кола, малък разход на гориво, комфорт и честно казано много прилично вървене .сега вече не пътувам на там и просто не ми трябва понеже въртя повече градско.
мисля че това е достатъчно като отговор или ако не е дай да продължим на лични да ни не четат хората тъпите писания Wink
Reply

#10
Добре колега dari__1 ИЗВИНЯВАЙ, може би наистина въпросът ми беше тъп, но аз съдя по себе си. Аз лично не продавам кола която съм купил съвсем наскоро, а явно има и хора като теб на които бързо им оръзва возилото. Успех с продажбата!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
6 Guest(s)