The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА СОФИЯ - 10 МАРТ 2012 (Обновена)

#11
Моля да бъда извинена, че се намесвам в дискусия ви,
чието място твърдо смятам, че не е тук, в тази тема :!: :!: :!:
(писаното от вас противоречи на последния абзац от първия ми пост, оцветен в червено)

Моля варненци, ако имат някаква визия за приятно прекарване във форума,
да не го правят в темата ми... която беше вече един път изтрита, след всичкия ми този труд
с правене, обработка, аранжиране, подготовка, качване на снимките.

Моля така също - една неформална среща на желаещи да се съберат, видят, поговорят и
повеселят хора, НЕ прераства в инсценирано "напрежение" от национален мащаб!!!


МНОГО ВИ МОЛЯ!


пп:
Срам ме е . В един пост 4 пъти Ви се моля. :oops:
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#12
Очакваше се...
Едните провокират другите реагират и те ти на цирк.
Запазете ми място, моля на първия ред - сред зрителите, че отивам за пуканки. :roll:

#13
Tisho Wrote:Очакваше се...
Едните провокират другите реагират и те ти на цирк.
Запазете ми място, моля на първия ред - сред зрителите, че отивам за пуканки. :roll:


Тише,
вземи и за мен едни пуканки, моля те,
а аз ще ти пазя място сред зрителите на първия ред... да си изгледам пиесата.
Пък ако ще накрая пак да ме разпънат или изтрият.
(те повод за това винаги ще намерят) Cry
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#14
Еми е права,че не бива да превръщаме нейната тема в арена за без мислени битки.Ако някой иска да си чеше езика нека пусне нова тема и там дружно да си начешем езиците макар,че аз вече няма какво повече да кажа,но все пак ще е интересно да видим кой какво мисли за създалата се ситуация

#15
Аз пък бях на тази среща, ако ме поканят на друга - в друг град или друг "отбор" пак ще ида да хапна, да пийна, да избистрим с някой предимствата и недостатъците на някоя купчина желязо и хич не ме вълнува кой кого гледа на криво, кой с кого спал или нещо подобно Smile
Поздрави на организаторите (въпреки че закъсняха) и ще се радвам скоро пак да се видим, примерно да попеем Smile
ex. 2006 Volvo S60 2.4
2013 Porsche Cayenne GTS
2009 Audi Q5 3.0 TDI Quattro
2005 Porsche Cayenne Turbo
2005 Mercedes SLK 200K

#16
Здравейте,

Действително аз бях родителят на идеята да се срещнем формалните учредители и старите муцуни, които се сближихме и сприятелихме след лятото на онази 2006 г., защото имам много приятни и хубави спомени от тези времена. Просто ми се искаше да се видим точно определени хора, с които ми е било приятно да общуваме тогава и с които през годините загубихме по-близък контакт по различни причини. Идеята беше да се тества емоционалния градус/спомен на тези хора, дали една такава покана, ще извика адекватна реакция у тях и дали ще се отзоват.
Срещата постигна целта си защото възроди атмосферата от първите години на организацията, може би защото тогава бяхме малко хора и си паснахме. За това беше и много приятна, спокойна и успешна.

Срещата няма нищо общо с клубния живот, освен факта че повечето от присъстващите имат общо с марката и клуба в една или друга степен. Нямам идея вече кой е член, кой е симпатизант, кой кога и къде влиза да чете и да пише. Аз самият вече не намирам време и желание да следя форума тук или във ФБ. Целта не е била да се обсъждат въпроси за дейността на клуба, организацията на предстоящото общо събрание или действията на ръководството. Има си друго място, време и форма за това. И тази цел беше постигната.

По тези причини - не мисля, че беше добра идея Емето да качва снимки във ФБ или в този форум. Защото за всеки непредубеден е ясно и е видно какви са последиците.
Късно е да я укорявам за тази нейна постъпка. Не го е направила с користни намерения, но "пътят към ада е осеян с добри намерения". Не се сетих да я предупредя да не го прави. Не защото се случва нещо тайно, а защото нещата са от съвсем друг порядък.

#17
Здравейте и от мен,

Някой знаят, други - не, но доста време НЕ съм член на клуба! Да, модератор съм, но не и член - държа да се отбележи!
Това обаче не ме прави по-малко фен, нито по-малко отговорен към форума или клуба, нито ще промени отношението ми към хората, с които съм се запознал покрай срещите, клуба, форума, с които ми е приятно да се виждам или чувам!!!
Аз също бях поканен на тази среща, но не успях да отида. Отдавна не съм се появявал по срещи и щеше да ми е наистина приятно да се видя с всички, с които обикновено си комуникираме само чрез познатите интернет или телекомуникации!

Това е от мен.
Поздрави на всички!
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp

#18
Хехехехееее.... скарахте се!!! Айде да видим до къде....




ПП За жалост ауди-форумът го сполетя същото, форумът на немската овчарка, сега има и сериозни пререкания в клуб "Северно куче" за нас обикновените остават само зрелищата. И хляб, който си купуваме сами.
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...

#19
Аз изтрих тази тема вчера...,и ако днес имах възможност пак щях да я изтрия Wink
Нормално е хора с еднакви интереси и нагласи да се събират заедно,нормално е хората да се обичат или мразят,нормално е всичко да така както се възприема по нормален начин от нормални хора...,но не е нормално да пускаш тема за среща след като тя се е провела-или пак греша?
Не е нормално да се използва желанието на хората да се събират за користни цели,или пак греша?
Не е нормално Липова да използва тази среща за подобряване на собствения си имидж,или пак греша?
Нормално е аз,Деница и други наши познати да не сме поканени...,но не е нормално това да се изтъква във Форума на Волво Клуб България,или пак греша?
Нека всеки който пише от тук насетне(или просто си търка клавиатурата),да си направи труда да отговори на поне наполовина то въпросите които зададох...,иначе просто си говорим глупости,което пък също е нормално :mrgreen:

S.B. Wrote:Срещата няма нищо общо с клубния живот
Така е Събине,и това е достатъчно основание темата да не присъства в този Форум Wink

Надявам се разума да надделее над пошлата идея за изтъкване...,и тази тема в най-скоро време да отиде на мястото си...-сиреч в "коша" Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#20
kire Wrote:Аз изтрих тази тема вчера...,и ако днес имах възможност пак щях да я изтрия Wink
Нормално е хора с еднакви интереси и нагласи да се събират заедно,нормално е хората да се обичат или мразят,нормално е всичко да така както се възприема по нормален начин от нормални хора...,но не е нормално да пускаш тема за среща след като тя се е провела-или пак греша?
Не е нормално да се използва желанието на хората да се събират за користни цели,или пак греша?
Не е нормално Липова да използва тази среща за подобряване на собствения си имидж,или пак греша?
Нормално е аз,Деница и други наши познати да не сме поканени...,но не е нормално това да се изтъква във Форума на Волво Клуб България,или пак греша?
Нека всеки който пише от тук насетне(или просто си търка клавиатурата),да си направи труда да отговори на поне наполовина то въпросите които зададох...,иначе просто си говорим глупости,което пък също е нормално :mrgreen:

S.B. Wrote:Срещата няма нищо общо с клубния живот
Така е Събине,и това е достатъчно основание темата да не присъства в този Форум Wink

Надявам се разума да надделее над пошлата идея за изтъкване...,и тази тема в най-скоро време да отиде на мястото си...-сиреч в "коша" Wink

Да, срещата наистина няма нищо общо с клубния живот
(той е прекалено оскъден и според кире той (живота) е САМО това, което прави УС). Или греша :?:

Но защо да не може да присъства във волво форума?
Все пак срещата е била само от волвари, а не на голфари.
Или кире забравя за 100-тен път, че КЛУБ и ФОРУМ СА РАЗЛИЧНИ НЕЩА!
Аки така е, като забравя, а иска да е шеф и на двете места. Wink

За моя рейтинг ще помоля кире да си спести констатациите, защото за разлика от неговия,
моя никога не е бил надолу.

Ще продължавам да моля да не се спами в темата за Срещата, защото вече се ОБЕЗМИСЛИ
качването на снимки тук.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)