The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА СОФИЯ - 10 МАРТ 2012 (Обновена)

#21
kire Wrote:Надявам се разума да надделее над пошлата идея за изтъкване...,и тази тема в най-скоро време да отиде на мястото си...-сиреч в "коша" Wink [/b]

В една друга тема си говорихме за усмивки и лайновози, та и аз да ви поздравя с една песен <!-- m --><a class="postlink" href="http://vbox7.com/play:10883808">http://vbox7.com/play:10883808</a><!-- m --> Wink

А ако с някой не ми кеф да си пия бирата - еми па няма да си я пия! Ако ще да е и ББ!
Тук малко се поличава гузен негонен бяга...
Какво толкова видели сме се, снимали сме се, и сме го споделили. Ей ако можеше някой и една поема да спретне по този повод....
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...

#22
Ми защо да не се пуска тема за минало събитие, ако не трябваше да се пише така, нямаше да има вестници примерно. Това с користните цели не го разбрах... какво лошо има в това да пием бира? За рейтинга на Липова, няма какво да се коментира...то така или иначе нашият форум не предлага екстра като рейтинг. Отначало и аз не бях поканен на срещата...все пак не съм нито основател, нито стара муцуна, а просто Член :mrgreen: :mrgreen: , който иска да се вижда с други себеподобни Wink А това че си говорим глупости...и то е вярно...аз вече забравям в коя тема съм влезнал..добре че едната изчезна :mrgreen:
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998

#23
Не мога да разбера защо аз Еми и Терзиев сме му трън в очите на кире кой от нас му пречи толкова години да си царува в клуба.Аз се отказах от клуба ( не като някой други хора ) Жоро също а Еми вършееше армана до скоро.За какъв имидж говореше кире така и не разбрах.Както вече писах нещата ще се оправят когато кире вече не е председател.Как така ще има форум за членове на клуба и форум за не членове на клуба.Аз съм член на клуба и си имам членска карта с номер 72 това,че не съм си платил членския внос не значи ,че съм отлъчен от клуба нали или греша.Щом може да се прави такава разлика между хората в този клуб защо да не се направи подбор на хората за една среща.Ако не съм прав нека умната глава на тоя клуб ме поправи.

#24
yogi479 Wrote:А ако с някой не ми кеф да си пия бирата - еми па няма да си я пия! Ако ще да е и ББ!
Кой си ти бе Оги :mrgreen: ,кой пък се занимава с тебе :mrgreen: ,ти да не си тоя дето имаше желание да ме бие :o
Не се занимавай с глупости моля...,смешно е :mrgreen:


EMETO1 Wrote:За моя рейтинг ще помоля кире да си спести констатациите, защото за разлика от неговия,
моя никога не е бил надолу.
Литова Липова... :mrgreen: ,за теб Твореца е казал- "едно си Емилия знае,едно си говори" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако искаш да направиш впечатление на някой - намери подходящ начин моля Wink ,и ако имаш желание(в което се съмнявам) отговори на въпросите ми коректно...,да се разбере за какво иде реч...,пък хората да преценят колко съм "крив" Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#25
Аз съм ЗА Емилия.
Права е.
Спрете да тълкувате и разводнявате нещата.

п.п. кире, пак имаш остър език. бъди джентълМЕН.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#26
LeecH Wrote:Ми защо да не се пуска тема за минало събитие, ако не трябваше да се пише така, нямаше да има вестници примерно.
Какво общо имат вестниците с интернет пространството бе Стефчо :mrgreen: ,айде малко по-сериозно Wink
LeecH Wrote:Това с користните цели не го разбрах... какво лошо има в това да пием бира?
Пак четеш между редовете Стефчо...,виж внимателно поста ми и ако нещо пак не ти е ясно-питай ;)
galin dizela Wrote:.Аз съм член на клуба и си има членска карта с номер 72 това,че не съм си платил членския внос не значи ,че съм отлъчен от клуба нали или греша.
В голяма грешка си "майсторе" :mrgreen: ,трябва да четеш повече Wink
galin dizela Wrote:Както вече писах нещата ще се оправят когато кире вече не е председател.
Това може да стане в сънищата ти :lol: ,хора като теб(и не само) ме амбицират да продължа напред Wink ,и пак напред...

п.п. още мили мнения към кире? 8-)
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#27
Efri 850 Wrote:п.п. кире, пак имаш остър език. бъди джентълМЕН.
Как пък имаш очи да се обръщаш към мене бре Ефримов :o ,не те ли е срам :?: След като си избълвал толкова "гнус и помия" по мой адрес...,за което си бил с лишени права във форума...,ще ми говориш за толерантност Confusedhock: ,стига моля!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#28
Efri 850 Wrote:Аз съм ЗА Емилия.
Права е.
Спрете да тълкувате и разводнявате нещата.

п.п. кире, пак имаш остър език. бъди джентълМЕН.
Ефри това не е гласуване, за какво си "ЗА"
Или и както обикновенно и ти "да си кажеш" :!: :!: :!:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#29
Къде на пред бе кире ти отдавна си стигнал края само,че не искаш да го проумееш

#30
Изчетох цялата тема .... :? Sad ,мъчно ми е!

Г-жо Емилия Липова ,смятам,че е прекрасно хората да се събират ,виждат ,споделят общи Приятни емоции
и в това няма нищо лошо...


И така ,понеже Вие още в първия си пост Сте написала,че така провелата се среща е неофициална, би било редно тя да намери мястото си например в раздела "Софийски потайности","Кой какво е видял"...

Още повече ,че сама участвахте в "Дискусиите "за поредността за националните срещи...(Давам го като конкретен пример!)така ,че ...Това ,което сте имала за цел сте го постигнала-ТОВА МИСЛЯ АЗ,а именно да предизвикате поредния скандал тук!
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)