The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА СОФИЯ - 10 МАРТ 2012 (Обновена)

#41
yogi479 Wrote:
kire Wrote:.............

ПРЕДСЕДАТЕЛ - ВЕДНЪЖ!

Айде само да си знаеш гьола! Пардон извора....
Аз си го знам "приятелю",въпроса е ти в този живот ще го намериш ли :mrgreen: :?:
Я се сети сегашните ти "приятели" с които си пиеш бира имаха ли желание да ти станат поръчители,да гарантират за теб като член на Клуба? Tongue (за липова терзиев иде реч) Wink


galin dizela Wrote:Така,че не ме плаши с глупостите си.
Кой пък има желание да те плаши бе :mrgreen: ,ти като "гузен негонен бягаш" май :o
Прави си каквото си искаш...,щом има неразумни клиенти дето ти доверяват колите си...-давай,риска си е твой :lol:
Не се занимавай с мене моля...,не съм лъжица за твоята уста 8-)
Ял и пил се в къщата ми...,тъй че дай да не говорим-по здравословно е!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#42
Arrow още някой да ме оплюе?
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#43
kire Wrote:Arrow още някой да ме оплюе?

Сигурно вече спят Wink
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree

#44
kire Wrote:Arrow още някой да ме оплюе?
Пуууу от мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А Кангалов, нещо за него или няма за сега :lol: :lol: :lol:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#45
ico850 Wrote:
kire Wrote:Arrow още някой да ме оплюе?
Пуууу от мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А Кангалов, нещо за него или няма за сега :lol: :lol: :lol:


Ицееееее,не подклаждай огън ,който трудно се гаси :o ,'щ'от той и без друго е извън контрол :roll:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.

#46
Дани Wrote:
ico850 Wrote:
kire Wrote:Arrow още някой да ме оплюе?
Пуууу от мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А Кангалов, нещо за него или няма за сега :lol: :lol: :lol:


Ицееееее,не подклаждай огън ,който трудно се гаси :o ,'щ'от той и без друго е извън контрол :roll:
Дани, тоя твоя аватар, направо ми идва да си "легна". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#47
Пуууу от мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А Кангалов, нещо за него или няма за сега :lol: :lol: :lol:[/quote]


Ицееееее,не подклаждай огън ,който трудно се гаси :o ,'щ'от той и без друго е извън контрол :roll:[/quote]
Дани, тоя твоя аватар, направо ми идва да си "легна". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]


АМА НЕ САМ НАЛИ? А ПОНЕ С ОЩЕ ТРИ... :twisted: лелиииии Алина шъ мъ убива.... :o Confusedhock:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.

#48
Няма отношение по въпросите ми от първа страница на темата, да помоля някой от присъствалите на срещата да отговори , все пак.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#49
mevdo Wrote:Няма отношение по въпросите ми от първа страница на темата, да помоля някой от присъствалите на срещата да отговори , все пак.

Мммм дам,аз също бих искала да получа отговор...от 4-та страница!
Ставаме двама!!!
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.

#50
JMI Wrote:Това че се плюете и вадите кирливите ризи си е между вас! Едно е ясно, че след такива разпри никой не иска да седне с другия и да пие по бира! Очевидно отношенията се влушават, а може би някой това искат, но не забравяйте, че все пак увличате хора след вас (подръжници) и разцепвате форума смесвайки личното със общественото!

У вас като се карате, викате ли съседите да свидетелстват и да вземат страна? Не нали! Тогава, защо го правите тук?

Запомнете, че смирената дума оталожва разпрата!!! Началото на спора е като отприщена вода, добре е да отстъпиш преди да започне свадата!

Поздрави
Ми като е между тях, ти защо се изказваш? Драги JMI, как разбра толкова бързо след регистрацията си що е то клубен живот (кога стана клубен Член), как опозна хората толкова бързо и взе да даваш заявки за присъствие, предложения, гласуване на ОС.... при положение че дори не живееш тук? Ще съм ти благодарен, ако ми го обясниш, защото аз от 2007г още не съм съвсем в час с тези неща. А те бири се пият, ама едните ги пият отделно от другите Smile Аз искам всички да пием заедно, ама явно не става.

По въпросите на Мевдо...
1.За другите не знам, но аз в последните 4 месеца бях възпрепятстван.
2. Не знам, не съм организатор.
3.Емиии взаимни удоволствие... примерно приятел да те почерпи бира Wink
4. Това подвеждащ въпрос ли е?
Така, като гледам, че не можах да отговоря на най-важната точка... мисля че въпросът не бил отправен към мен :mrgreen:

Дани Wrote:И така ,понеже Вие още в първия си пост Сте написала,че така провелата се среща е неофициална, би било редно тя да намери мястото си например в раздела "Софийски потайности","Кой какво е видял"...

И аз мисля, че така е най-добре и ако аз пусках такава тема, бих пуснал просто мнение в "Софийски потайности" Wink Но, който е решил да пише, решава къде и как да го направи...пък и не мисля, че където и да бяха публикувани тези неща, ефекта щеше да е по-различен.

kire Wrote:
LeecH Wrote:Ми защо да не се пуска тема за минало събитие, ако не трябваше да се пише така, нямаше да има вестници примерно.
Какво общо имат вестниците с интернет пространството бе Стефчо :mrgreen: ,айде малко по-сериозно Wink
LeecH Wrote:Това с користните цели не го разбрах... какво лошо има в това да пием бира?
Пак четеш между редовете Стефчо...,виж внимателно поста ми и ако нещо пак не ти е ясно-питай ;)
]

Кире, ако всички сме толкова сериозни, ще трябва да се изтрият 90% от темите и мненията.. пък не виждам защо да не сравняваме медиите.
По втората точка... нямам въпроси, явно и този въпрос не е бил за мен :lol:

Като гледам последните няколко мнения, май спорът се измества, към оплюване, затова спирам да следя темите.

ico850 Wrote:
kire Wrote:Arrow още някой да ме оплюе?
Пуууу от мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А Кангалов, нещо за него или няма за сега :lol: :lol: :lol:

А има и хора на които им е забавно да поддържат напрежението и да наливат масло в огъня.

Не забравяйте че форумът и Клубът са за да си помагаме, а не за да се караме или да се плюем.
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)