The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запушен катализатор

#11
SAMUIL Wrote:Здравей те.Може ли съвет къде мога да сваля катализатора на 850-ката,да сложа резонаторно гърне и как да го позная че е що-годе читаво?Предварително благодаря!
Горещо ти препоръчвам Ем-33 на околовръстното. След тях НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ОТИДА ПРИ АРАБИ! Цената пак е 10лв заварка ама заваряват с телоподаващо, ако искаш могат да ти го направят с скоба, (пак е толкова като пари) разширяват ти тръбата за да влезне една в друга (не само челна заварка) а и тръбата им е 1мм!
Не мога да ти опиша колко съжалявам за грешните пари дадени по прехвалени араби, и изгубеното време.
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#12
OK мерси братле.А имаш ли идея колко пари могат да се вземат за стария катализатор и къде?
Reply

#13
Ми тук в форума се въртят поне двама където ги изкупуват. Резонаторното ти около 50лв с монтажа, така че и за 50 да го продадеш катализатора, пак си на чисто
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#14
Благодаря.
Reply

#15
Здравейте,
Темата е много полезна, имам 2 въпроса:
1 който е слагал резонаторно гърне, може ли да сподели колко струва и къде е слагал. Питам, защото се обадих на 2 места и ми казаха доста различни цени
2 знае ли някой на колко изкупуват катализатори те?
Както може би сте се досетили, имам проблем с мощността, като при останалите в тази тема. Моторът е В5202.
Мисля, че колата няма ламята сонда закрепена за катализатор. Ако бъркам, моля да ме поправите (това имало значение за резонаторното гърне)
Reply

#16
Здравей колега 850 !
Веднъж ходих до Велинград,колата в дефилето искаше на места 2-ра скорост и там отидох при един позната с гърнета.Неговата цена за резонаторно гърне беше около 80 лв..
Стигнахме до там да ми свали катализатора,да ми сложи въпросното гърне и да ми даде 30 лв.Всичко добре,когато свали катализатора половината беше стопен и накрая си стиснахме ръцете без никой нищо да плаща.Колата няма нищо общо с преди смяната.
Ламбда сондата е преди катализатора.А от къде си?
Reply

#17
с тръба, какво ще стане ?, на предишната ми колица го умувах този момент и накрая и шибнах тръба и заспа, нямаше и промяна в шума
Reply

#18
с тръба е по сигурно Wink на резонаторните гърнета проблема е че след около 2 год.вътре надупчената част прогаря и се къса,и си караш с едно дрънчене Smile особенно по паваж
0899 409 442
Reply

#19
Като е с тръба не се ли отразява на работата на ламбда- сондата ?
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)