The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За цената на стенд преден мост в МП

#1
Абе пичове, бях засякъл някъде в темите но се утрепах да ровя с търсачката и така и не можах да намеря и да дам линк.Става дума че се говореше за цена стенд за преден барабар със заден мост за 25лв. в МП, май че за Русе ставаше дума.Днес в това хубаво време се разхождахме с жената и като минах покрай МП се отбих да ги питам.Отговориха ми че цената е 66лв Confusedhock: Бая разлика а?
Аз ли не съм разбрал или нещо не съм разбрал :mrgreen:
V40 B4204S '97
Reply

#2
Ще има ли една студена биричка ?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=20365">viewtopic.php?f=7&t=20365</a><!-- l -->
Reply

#3
Aми не ама получаваш правото ти :mrgreen: Сега така е модерно, на някой му свършиш работа и след това го и почерпиш :lol:


Значи правилно съм запомнил но тази разлика нещо не я вдявам :roll:
V40 B4204S '97
Reply

#4
За тая разлика можеш да вземеш 10-20 топки канап за реглаж Big Grin Big Grin Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#5
С толкова канап мисля да им оплета едно въже и да им го дам се обесят всички в МП Пловдив :mrgreen:
66 цирея да им излезнат на гъз@, да се поолеят разбирам ама то тяхното си е цяло н@сир@не.Нормално преден и заден мост като питах на няколко места ми казаха ~40лв.
V40 B4204S '97
Reply

#6
Karlsson Wrote:С толкова канап мисля да им оплета едно въже и да им го дам се обесят всички в МП Пловдив :mrgreen:
66 цирея да им излезнат на гъз@, да се поолеят разбирам ама то тяхното си е цяло н@сир@не.Нормално преден и заден мост като питах на няколко места ми казаха ~40лв.


Хехехехе 40лв. ама в нито един от тези които си питал от горе няма табела MOTO-PHOE :mrgreen: само тя ти гълта едни 20лв. заради името Big Grin
п.с. друго си е като кажеш "Аз си направих реглаж в MOTO-PHOE " 8-) :mrgreen:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#7
Или като кажеш: "Аз си направих реглаж с канап"
хаахахаххах Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Smile))))
По темата: 30 лева ми взеха в Пазарджик за реглаж на звяра Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#8
n0_m0r3_pa1n Wrote:Или като кажеш: "Аз си направих реглаж с канап"
хаахахаххах Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Smile))))
По темата: 30 лева ми взеха в Пазарджик за реглаж на звяра Big Grin


Майтап да не е, но съм си правил с канап и мога смело да твърдя,че се получи повече от желан резултат... колата си вървеше в права посока не ми хабеше гумите и нямах "бягане" на предницата Smile :mrgreen:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#9
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
n0_m0r3_pa1n Wrote:Или като кажеш: "Аз си направих реглаж с канап"
хаахахаххах Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Smile))))
По темата: 30 лева ми взеха в Пазарджик за реглаж на звяра Big Grin


Майтап да не е, но съм си правил с канап и мога смело да твърдя,че се получи повече от желан резултат... колата си вървеше в права посока не ми хабеше гумите и нямах "бягане" на предницата Smile :mrgreen:
Не, без майтап и аз съм помагал на няколко човека да си правят реглажа на предницата така и наистина не е проблем, просто ми е чудно как тези от МП искат толкова пари.. :geek: За тези пари мога да им подаря 10-тина топки канап и с останалите да си направя реглажа на друго място Big Grin А и съм свидетел, че с канапа всичко е наред и го няма онзи ефект като караш на прав участък да държиш волана все едно влизаш с 90 в обратен завой с наклон 10% Big Grin А и след тази хубава и дълга зима и огромните дупки по пътищата, които продължават да изникват, първо ще сменя носачите и всичко по тях и накрайниците и тогава бих помислил за реглаж Big Grin Айде, че оспамих темата на човека Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#10
Е що, не е спам.Регулиране на преден мост става и с канап, с рулетка ако ще и с дърводелски метър.Но тук говорим само за сходимост а за ъгли за регулиране има още два които не могат да се хванат по този способ а именно напречен и надлъжен наклон на шенкела.За това си трябва вече стенд, особеннно като гоним и заден мост.
V40 B4204S '97
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)