The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За цената на стенд преден мост в МП

#21
Оправих темата , но я сложих в сервизи и магазини.....
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#22
Само за Пловдив: <!-- m --><a class="postlink" href="http://grupo.bg/plovdiv-oferta-demotnaj-montaj-balans-gumi-1744?aff_id=69&banner_id=199">http://grupo.bg/plovdiv-oferta-demotnaj ... ner_id=199</a><!-- m -->
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#23
Съфорумецо Йоги,като пускаш оферти от интернет Пространството,които почти всеки грамотен може да ги извади,мислиш ли че си ги ползвал,та да си полезен.
Тук споменаваме тествани сервизи и сравняваме качество и цена.Ама наистина тествани,не на шега.

Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#24
Извинявайте колеги! Все още си мислих че Карлсон пита за съвет, и понеже е от Пловдив реших да му помогна.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Моля модератор да изтрие неправомерното ми изказване. Благодаря
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#25
А не, не съм питал за стенд, може да сте останали с такова впечатление.
Въпроса по-скоро беше че срещнах (както има линк вече към темата), че в МП Русе стенда е около 25лв. а се оказа че в МП Пловдив е 66лв.
V40 B4204S '97
Reply

#26
Мисля, че центровете на МП в различните градове имат някаква относителна самостоятелност и може би за това е така !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#27
Дано не ви прозвучи като СПАМ или реклама , но в моя град - Кюстендил има много и всякакви "майстори" , които умеят да взимат пари , но нищо на лице... :evil: НО ВСЕ ПАК ! - има един стар магьосник - ФАКИР ! на всякакви предници и задници - бай Пешо (държи халето в стария сервиз на входа на града !) От край време си работи със стария си оптичен стенд , но и до сега не съм чул някой да се е оплакал !!! Аз лично съм му карал всякакви железа за реглаж в последните 23 години - толиатки , баварци , спагетки , минетки , гейши , корейки и пр. и мога да кажа с чиста съвест , че Пешката е ФАКИР ! Като взех Старата Берта (Волво 460 95-ти набор) , смених биалетките и тампоните а носачите , закарах му я и за 15 мин колата стана друга - не се усеща скороста - колата направо "заспа" на пътя !!!

П.п. Относно тарифата - 10лв. ! на предница - повече от перфектна !!!
Карам семейна четиривратка на алтернативни горива - с малко газ и на висока предавка ! Стриктно спазвам ограниченията и правилата задължително слагам предпазен колан , тръгвам само на зелен светофар...Мамка му - остарявам !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)