The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ - изтрити мнения

#11
Мевдо, ти си модератор.
И ако спазваш правилата на писанe, то моля те прочети внимателно т.2 и т.8, от II. ТЕМИ И МНЕНИЯ.


<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=14543">viewtopic.php?f=13&t=14543</a><!-- l -->

Г-н Кангалов,
искрено ви благодаря за Вашата загриженост за спокойствието във Форума,
но така също Ви благодаря за дадената ми възможност да ползвам овеме
скрийн шота за да си запазя като спомен милите Ви квалификации за мен в тази Софийска тема.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#12
Arrow
   
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#13
Еме, аз и като модератор, и като член на УС и като редовен потребител в този форум спазвам правилата за писане.... :o :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#14
Аз ще добавя и друго.На никой от тези 35 човека,с едно две изключения не му трепна,че станахме ШАМПИОНИ във най тежкият формат от БГ състезанията и то точно с любимата марка кола.
Ама трябваше да се оплюе съществуването на един отбор с дух,безупречното поведение на младите момчета в отбора и с лека ръка да се погребе всичко сторено за форума,неговите членове и клубната принадлежност пред медиите.Радвам се искренно че за 7 години успяхте да постигнете такава форумна известност.Съдействие за създаване на клубни клонове във цялата страна,уважение от всички които Ви познават и такова,каквото изразихте към мен.
Благодаря Ти лично Еми,за всичко което приемаше ,а сняколко целенасочени поста отрече.Благодаря и на всички киоито все още не знаят или са чували ...
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#15
Ех, Липова, аз съм задълбочавал конфликта така ли..... доклад си написала, ми прочетох го , ама няма да се възползвам от правата си на модератор щото не желая името ми да се замесва в нещо негативно. Нека друг модератор или админ вземе решение какво да ви прави - тебе и Кангалов. Щото когато не бездействах и имах желание да помагам за сближаване на позиции по определени конфликти ти тогава нищо не спомена за мен, но сега смяташ че с "бездействието си задълбочавам конфликта " ........остани си със здраве !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#16
mevdo Wrote:Ех, Липова, аз съм задълбочавал конфликта така ли..... доклад си написала, ми прочетох го , ама няма да се възползвам от правата си на модератор щото не желая името ми да се замесва в нещо негативно. Нека друг модератор или админ вземе решение какво да ви прави - тебе и Кангалов. Щото когато не бездействах и имах желание да помагам за сближаване на позиции по определени конфликти ти тогава нищо не спомена за мен, но сега смяташ че с "бездействието си задълбочавам конфликта " ........остани си със здраве !!!

Извинявай, Севдо Мевдо, но да те попитам:
Ти тогава какво правиш в тази Софийска тема вече две страници?! Снимки ли качваш?...
Да не би да се явяваш адвокат на Кангалов?
Или просто си СПАМИШ ... по навик. Все пак избори наближават. Популизъм трябва, нали?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=14543">viewtopic.php?f=13&t=14543</a><!-- l -->
Из Правилника за писане във форума:
4. Стремете се вашите отговори да бъдат изчерпателни и да не се отклоняват от темата. Нека не превръщаме темите в „чат” и „спам”/безполезни постове/.

За „спам” ще се считат всички теми и мнения, които НЕ съдържат полезна информация по дадена тема или като цало за потребителите на форума.



ПИТАМ ПАК: Какво правиш в тази Софийска тема :?: :?: :?: Някой да те е канил тук?

Темата със снимките от нашата среща я изтрихте, защото НЯМАЛА отношение към клубния живот.
Добре.
Но темата Софийските потайности е външна за Клуба и всеки може да я види.
Следователно вие от УС като милеещи за Клубния живот, нямате работа тук като спамери!
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#17
Хе,хе,някой се взе на сериозно.
Та всички тия теми бяха създадени от Кръсника,точно за спам.А кой е Кръсника ???
Брейй ама наистина нещо изпращяхте и искате да си заминем от този Волво форум.
Аз продължавам да пиша,защото ми е чиста съвестта ..
След 31 ви март няма да съм нито клубен член,нито такъв на който са му платили членският внос.
Радвай се,ако този ми отговор те задоволява,но до тогава ще казвам всичко което е истина и няма да тровя хората с неща,поради които точно Ти госпожа Липоване трябваше да пишеш от 1 година в този форум,защото си правехте бизнеса тук с Админчета и подмолни игри....
А на Истинските фенове просто ще продължа да помагам,дори една стихосбирка ще им подаря в знак на признателност...
Сещай се кой филм гледаш или кой филм искаш да си поръчаш ...
Даже има и фенове,дето искат и стерео да Ви играят ...
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#18
Kangalov Wrote:Хе,хе,някой се взе на сериозно.
Та всички тия теми бяха създадени от Кръсника,точно за спам.А кой е Кръсника ???
Брейй ама наистина нещо изпращяхте и искате да си заминем от този Волво форум.
Аз продължавам да пиша,защото ми е чиста съвестта ..
След 31 ви март няма да съм нито клубен член,нито такъв на който са му платили членският внос.
Радвай се,ако този ми отговор те задоволява,но до тогава ще казвам всичко което е истина и няма да тровя хората с неща,поради които точно Ти госпожа Липоване трябваше да пишеш от 1 година в този форум,защото си правехте бизнеса тук с Админчета и подмолни игри....
А на Истинските фенове просто ще продължа да помагам,дори една стихосбирка ще им подаря в знак на признателност...
Сещай се кой филм гледаш или кой филм искаш да си поръчаш ...
Даже има и фенове,дето искат и стерео да Ви играят ...


Извинявай, "Кръстник",
но точно тази тема - Софийските потайности, е видно кой и е дал името - miro343,
в първия пост на първа страница на темата sasho_s40 го пише.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=5276">viewtopic.php?f=36&t=5276</a><!-- l -->

Миро е автора и на други подобни: Бургаски вечери, Пловдивски тепета...
Така че дотук - Грешен отговор. :!:

Останалите ти "бисери" (пиша бисери за да не кажа ГЛУПОСТИ) няма да ги коментирам.
Хайде "остани си със здраве".
Или по-добре си легни. :!:
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#19
Аз препоръки за лягане не съм давал и не е необходимо,но щом смяташ,че освен нещата касаещи сервиза Ви и целият форум да е един битак,без фън,забавление и спам.Макар,че основното което заварих през 2007 година регистрирайки се в този форум ,бе да се ЗАБАВЛЯВАМЕ,а не да търгуваме ...
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#20
Kangalov Wrote:Аз препоръки за лягане не съм давал и не е необходимо,но щом смяташ,че освен нещата касаещи сервиза Ви и целият форум да е един битак,без фън,забавление и спам.Макар,че основното което заварих през 2007 година регистрирайки се в този форум ,бе да се ЗАБАВЛЯВАМЕ,а не да търгуваме ...

Лягай си, Кангалов, време е!...
Че пак почваш да се излагаш... Не че си спирал досега де. Tongue
Ще кажа и на теб, както казах на Севдо Мевдо по-горе -> Никой не те е канил да пишеш тук!


СПАААМ!
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)