The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тъпа бюрокрация...!!!

#11
Efri 740 Wrote:....
п.п.п.п.- В Пловдив ги осъдих, Но пак ми излезе разходите колкото глобата 105лв. та и малко отгоре - халогените за мъгла ми светели 100лв + 5лв. за колан. А че бяха пиянииии --- беше цяла одисея тогава. Така че в Пловдив има голяма корубция го видяхме 5 човека
Искаш да кажеш, че глобата за халогени е 100лв. ? Confusedhock: Confusedhock:
Reply

#12
по усмотение на шефа на КАТ, :evil: , обикновено си заслепил някой създал си опастност за друг, и кво ли още не. според тях по пътя се движат само рецидивсти и масови убийци :x :x :x
Reply

#13
Току що прочетох една статия в която пишеше, че шофьор, който не си е платил глобите, към КАТ няма да може да мине на годишен технически преглед, както и да може да прехвърля колата на други лица при продажба.
Reply

#14
да бе разбрах
КАКТО И ДА СЕ ВЪРТИШ, ГЪЗА ТИ Е ВИНАГИ ОТЗАД

с разтегливи понятия като "значително намалена видимост" и "други подобни условия" всичко зависи от киселините в стомаха на проверяващия ( заяждаия се ) полицай, а размера на глобата от това дали жената на шефа на кат му е пуснала миналата вечерта.
няма да сипускам вечер халогените - що да си хабя крушките то и без това ако видя дупката навреме да избягам ще друсна в друга.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#15
sasho_s40 Wrote:да бе разбрах
КАКТО И ДА СЕ ВЪРТИШ, ГЪЗА ТИ Е ВИНАГИ ОТЗАД

с разтегливи понятия като "значително намалена видимост" и "други подобни условия" всичко зависи от киселините в стомаха на проверяващия ( заяждаия се ) полицай, а размера на глобата от това дали жената на шефа на кат му е пуснала миналата вечерта.
няма да сипускам вечер халогените - що да си хабя крушките то и без това ако видя дупката навреме да избягам ще друсна в друга.

Просто нямям думи. :lol:
Reply

#16
crazy_dude Wrote:Току що прочетох една статия в която пишеше, че шофьор, който не си е платил глобите, към КАТ няма да може да мине на годишен технически преглед, както и да може да прехвърля колата на други лица при продажба.
За ГТП не знам как ще го направят, защото трябва във всеки пункт да има база данни (а това е свързано с много инвестиции, разправии, а най-вече информацията е конфиденциална).
При покупко-продажба (не само на кола) и сега съществува моментът, че като отидеш в общината първо ти казват "Платете си глобата!", а чак след това "Добър ден!"
Reply

#17
Искаш да кажеш, че глобата за халогени е 100лв. ? Confusedhock: Confusedhock:
Това било максималното щото се ядосаха че ги побърках и че ги дадох под съд.
Плюс това, идвах от Марково за към 1во рпу - там едни полета отляво и от дясно пълно с дупки, мрак и аз се движех с ~40км - ТОВА БЕ Чисто заяждане.
Това дето е в закона е за допълнително монтирани халогени - мойте са си заводски.
Когато са си заводски халогените за мъгла - никога немогат да те заслепят - те светят долу ниско и в страни!!
Така че аз винаги съм на габарити с халогени за мъгла денем -ДА МЕ ВИЖДАТ РАЗНИ СЛЕПЦИ НА ПЪТЯ.
Казват ми да ги загася - а аз им казвам че са вързани за габаритите заводски. А ако се заядат повече им казвам че съм готов да отида на експертиза за самите тях дали заслепяват някого - и се отказват да спорят с мен.
Абе голяма беля си навличат с мене.
Обикновенно ми викат.
-Бегай бегай. не ми се слушат глупости.
Като им мълчиш те разкъсват за уговорки или пари.
От тогава не са ме спирали за халогените - и не се заяждат за тях вече с мен - щото вече ме познават голяма част от тях.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#18
Браво ефри за уточнението , ще продължа да си пускам халогените и мойте са фабрични - личи си отдалеко. ако някой се заяде ще те цитирам дословно.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#19
sasho_s40 Wrote:Браво ефри за уточнението , ще продължа да си пускам халогените и мойте са фабрични - личи си отдалеко. ако някой се заяде ще те цитирам дословно.

Момчета, не се самоуспокоявайте един друг. В закона никъде не пише дали са заводски или поставени допълнително халогените. Те просто се водят допълнителни фарове за мъгла.
Мен лично ме дрзнят не само халогените, но и включени фарове през деня и това е съвсем логично като се има впредвид, че дължината на вълната на дневната свелина и на изкуствената светлина са различни. Дразнят ме също и тези хитреци дето ми се изпльоскат пред мен на сфетофара и после половин минута не могат да тръгнат защото не виждат каква е светлината.
Дразнят ме разбира се и ченгетата,които ме спират и ми обясняват че не било жълто ами червено.
Истината е ,че всички трябва да станем по-внимателни и толерантни шофьори и съм сигурен,че тогава движението освен по-безопасно, ще е и по-спокойно. Мисля че 30 % от задръстванията се правят от малоумни водачи, за които другите участници в движението просто не съществуват.
Колкото до глобите, от тази година знаете че има Национална агенция по приходите. За всяко нещо свързано с държавната администрация, ще се проверява за дължими суми в НАП, така че най-добре е всички да си опичаме акъла.
Като заключение......вече плъзнаха тези които слагат фишове по чистачките. Онзи ден ги видях в пресечките около Витошка и бяха украсили всички спряли на тротоара на по-малко от метър и колко беше там....
Reply

#20
...
А аз ги виждам от една година да го правят това и в района на Университета -центъра.
Явно ще засилят тия глоби за сметка на други елементарни нарушения.
АЗ повече се дзвера за куки на пътя отколкото да гледам дупките!!
Абе..... гледам навсякъде Но тия ями ме побъркват.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)