The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да си излеем душата .....

#71
:twisted:
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#72
Тигър ли си, коте ли си ти,
нещо педер@ст ми викаш - ще боли!

Казвал съм ти неведнъж
ти не скачай ми кат' мъж
ний такива силни като тебе
дружно с Мevdо ще еб.ме :twisted:

И накрая да ти кажа
лееекичко ще те накажа.
Дупето ти с масло ще намажа
и ща метна на паважа .......

А пък после ако имаш ти кураж,
викай пак - ама той е педер@ст....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#73
Ний отдавна тука знаем,
как насила да те обладаем!
Ний със Мевдо ще ти спретнем чеверме,
за да станеш ти човек момче!

Тъй, че ползвай Мевдовото посвещение,
че като те бодне ще получиш просветление!
Искаш и колани да си купим,
ала трябва първо и да те надупем ! :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#74
100Y0 е известен с гюлова ракия,
аз от еликсира все по мъничко си пия!


Прасковко прочу се с простотия,
него само с думи ще го бия!


Ico във Ивайловград си се прибра,
там получи той дознателски права!


Zdravko спря в морето той да плава
тук с простаци да се занимава!


Zlatko член е на Управителният Съвет,
няма кой да го намаже с мед!


Уиски с модераторски права,
к'во видя му бедната глава


Mevdo бачка във сервиза,
май, че не лови го криза!


Kire пък е Председател на Клуба,
много сопи той изяде по гърба!

Мога още много аз да пиша,
ала почвам да издишам!

Мога още много да редя,
ала с Тигровата си украска да не се простя Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#75
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jxgGfEeRTfY[/youtube]

Скоро ти ще разбереш,
много п@тки ще ядеш,
не че нещо ново е за тебе,
ама тигър - гей се чудим как да спреме ....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#76
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6l8dbu_zo0A[/youtube]

Дидо, ако ми заприличаш на някоя от тези волейболистки - вярвай ме - отнасям те веднага !!! :twisted: :twisted: :twisted:
Пък после ще спорим, кой е у лево, кой е у десно и дали Мевдо е гей - лидера !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#77
Ей го тигърчето мило,
малко след кат се е родило ....
Аз не знам дали съм прав,
ама тук е як и май кораФФФ:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8[/youtube]

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#78
Харесваш ми ще ти се обадя Wink ..... в превод на ....ш'ти звънна :twisted:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#79
Десет дена тук вали,
Прасковата,ще се развали :!:
Да не го удари "хвъх" маната,
че ще изгори ми зимнината :lol:

Взимам аспирини два
и дозирам захарта,
пръскам със разтвор от "камък син",
да не стане "хвъх" Амин Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#80
До Бургас и назад
Пътепис за едно кратко, но забавно приключение. Беше един дъждовен ден в края на април. С господата Трифонов и Иванов, както и с техните половинки, решихме да направим едно кратко пътешествие до красивият морски град Бургас, Длъжен съм да спомена, че същите двама се подвизават в интернет пространството, в което публикувам това, като Плодче Прасковко и Шапкаря М-р Мевдо.
Речено и сторено в уговореният ден потеглихме, не толкова бавно, но определено славно, към въпросното градче. Малкият-голям Плод бе осигурил радиостанции, чрез които да се провежда попътна комуникация. За това, какво чуха тези съвременни технологични „джидявки” , ще споделя с Вас приятели малко по-късно. И така нашето пътешествие пое по своя път, ръмеше, не направо си валеше гадно и отвратително, но ние с коравите шведски машини не трепнахме , даже за миг. Аз не подозирайки за това какви чувства витаят във въздуха реших да изтегля колоната с малко по-голяма скорост. След не много дълго и изобщо не уморително пътуване се озовах във въпросният град, почаках малко, почаках още, но от нашите герои нямаше и следа. Използвах своя, комуникатор, наречен мобилен телефон и проведох кратък информативен разговор.
-Къде сте, бря?-възклинах аз.
-Тъкмо пристигаме-смутолеви притеснен гласът отсреща.
-Хайде, чакаме Ви, хайде окъсняхме!
-Не бой се идваме завчас.
Минаха петнадесетина минути, о чудо в дъждовната мъгла зададоха се две Волва, нима сте Вие господа? О да, това са нашите друзя! Събра се пак нищожната ни чета и славно към уреченото място тя пое. А там посещнаха ни други господа с Волвета и почнаха закачки и игри.
Не зная аз но тези наши нови другарчета, веднага май усетиха страстта, която пламна между тези две момчета и Прасковата и майора Адамса...Поседнахме във кръчма неизвестна поръчахме си малко за мезе и сосчетата странни уважихме, пък хапнахме и пийнахме тогаз.
Реши се, че е крайно време, да си покажат любовта, но тъкмо ний по пътя да поемем и тук изникна ревността. Решило нашето другарче, набързичко на чуждо той да налети, а Плодното му миличко другарче, на сухо той да задържи.
Огледа се и само дето не захлипа, изоставеният наш герой. Къде е моя Мевдо хлипа и с крокодилски сълзички реве ми той. Не мога да успокоя Плодчето, не бой се викам аз, не върши мерзостти момчето, та той е само п***раст. Сълзи сериозни тук проляха се , не ща да ви описвам аз, сега разбрах , тоз ден дъждовен бил е защото хлипал и този младий храст.
Настана време да си ходим.Прости се четата със своите нови другарчета. И тръгнаха отново те Волвета, по пътя пак облят в вода!
Сега е крайно време, на Вас аз нещо да разкрия. На вярно спомняте си вие , в началото за някакви станции ви споменах. Та тези станции да знаете, ако можеха да проговорят, навярно биха се червили, тъй както девстеница, тука и сега! То бяха разговори откровенни, за гейове лесбийки разни, жените им се също изчервиха, но нищо не е силно тъй като страстта!
За кратко спряхме ний по пътя, т’ва бе грешка, но уви , наложи се и в мойте уши вулгарен разговор да прозвучи. Не бяха то подводници, във превод да лапаш и да се потапяш, не бяха то торпеда разни, отваряй люковете тясни и туй торпедо поеми.... Сега задайте си въпроса, защо като отивахме те закъсняха, аз бързо схванах това е любовта...
Потеглих с мръсна газ от там, на всички да е ясно внимание със тези господа и както спомена колега друг, че трябва да е ясно изнасяйте се докато е тясна вашата халка..... С Обич!
:lol: :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)