This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА: София, 25.02.2006(Събота) от 12:30

25.02.2006(Събота)12:30 пред НИМ(Национално Исторически Музей)Резиденция Бояна

Ето и карта:
[Изображение: Karta.jpg]
[Изображение: Karta%202.jpg]

едит на статуса - темата е официално съобщение за среща
Orion - High Performance Car Audio
Thanks given by:
Поздравления за картата Kespanok 460.
За тези, които не познават района ще поясня /дано не Ви объркам повече/. При движение по бул. България посока Витоша се отклонявате за качване на околовръсното посока Пловдив /шел Бояна или посока Младост/. При навлизане в детелината ще видите табели /в ляво/ указващи НИМ. Отбивката за музея е преди излизането на околовръсното. Следете табелите. На първата карта ясно се вижда алеята в бяло успоредно на околомръсното. Тази дълга алея е супер за тестово каране. Блазе им на колегите с резачките. Big Grin Smile
Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.
Thanks given by:
Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.[/quote]

Колеги, аз съм от Пловдив, предполагам и други от региона биха дошли, така, че кажете pls, Трябва ли да влезна в Сф, за да стигна до срещата или още преди това трябва да се отклоня.Sorry за тъпия въпрос, но не мога да се ориентирам от тук ;-)
Thanks given by:
от магистралата веднага се качваш на околовръстното и караш бая км около софия, има табели за бояна или боянски ливади, след отва за кв. бъкстон, предполагам че е някъде там между двете табели, има разширение на пътя и бензиностанции, едната на шел май. Ама по добре софиянци да доуточнят кога и къде се отбиваме от околовръстното
Thanks given by:
V 40 fen написа:Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.

Колеги, аз съм от Пловдив, предполагам и други от региона биха дошли, така, че кажете pls, Трябва ли да влезна в Сф, за да стигна до срещата или още преди това трябва да се отклоня.Sorry за тъпия въпрос, но не мога да се ориентирам от тук ;-)

Качваш се на околовръстното в посока Кулата т.е. след като минеш под него. Караш по околовръстното (много бавно ако не искаш да сменяш окачването или гума). Трябва да минеш най-малко 10 км. и около 5 светофара и стигаш до разширението на Бояна. Там околовръстото става 3-4 платна и има мантинела по средата. В края на разширението има светофар и OMV. Подминаваш ОМV-то и веднага след бензиностанцията завиваш в ляво.
Thanks given by:
V 40 fen написа:Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.

Колеги, аз съм от Пловдив, предполагам и други от региона биха дошли, така, че кажете pls, Трябва ли да влезна в Сф, за да стигна до срещата или още преди това трябва да се отклоня.Sorry за тъпия въпрос, но не мога да се ориентирам от тук ;-)[/quote]

Вариантите са различни и другите колеги сигурно ще споменат някои от тях,но аз мисля ,че за идващите от Пловдив и то в събота по обяд ще е удачен и лесен следния вариант: Влизате в София по Цариградското докато стигнете Орлов мост ,там завивате наляво покрай канала и карате само направо пет -шест светофара докато стигнете до последния / отляво се вижда Билла/ ,там продължавате още малко и ще видите детелината на околовръстното,има табели за музея който е непосредствено след детелината.Идеята ми е ,че по това трасе няма да ви се налага никъде да завивате и да се объркате.
Thanks given by:
nelin написа:

Вариантите са различни и другите колеги сигурно ще споменат някои от тях,но аз мисля ,че за идващите от Пловдив и то в събота по обяд ще е удачен и лесен следния вариант: Влизате в София по Цариградското докато стигнете Орлов мост ,там завивате наляво покрай канала и карате само направо пет -шест светофара докато стигнете до последния / отляво се вижда Билла/ ,там продължавате още малко и ще видите детелината на околовръстното,има табели за музея който е непосредствено след детелината.Идеята ми е ,че по това трасе няма да ви се налага никъде да завивате и да се объркате.

И най-важното няма дупки :-)
Thanks given by:
Пропуснах да напиша, че близо до мястото на срещата има Сръбска скара. Смятам, че вариантна бул. Цариградско шосе, бул. България е по удобен. В събота трафика е по малко и през града е по добре. Околовръстното е като след бомбандировки.
Thanks given by:
Цитат:И най-важното няма дупки :-)

Няма дупки ,ама май има нещо като локално в което трябва да се влезе преди да се подмине околовръстното.....иначе право в Бояна.
Thanks given by:
stoyanz написа:
Цитат:И най-важното няма дупки :-)

Няма дупки ,ама май има нещо като локално в което трябва да се влезе преди да се подмине околовръстното.....иначе право в Бояна.

Да. Най-добре вижте на картата по-горе.
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)