The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА: София, 25.02.2006(Събота) от 12:30

#21
sasho_s40 Wrote:Ще донеса 3 двд с вадис 2001 английски работещ перфектно. не се нуждае от никаква намеса освен стартиране благодарение на Асе.
Благодарение на VolvoFan. Ако не беше той, сигурно още дълго щяхме да се лутаме из нета за да разберем как се пуска това нещо...
Все още имиджа (около 3.5 GB) го има на компа ми и ако иска някой може да го дъпне... причината да не го обявя тук е за да не стане едно безразборно дърпане и да ми умре нета за няколко дни... След срещата ако все още някой го иска (това важи най-вече за хората извън София, които няма как да го получат на ръка) нека ми пише и ще му дам линка ако някой друг не се е заел с тая задача преди него Wink

Аз също ще дойда на срещата, като най-вероятно ще тръгнем заедно с Кеспанок.

Дано само да не вали много дъжд...


Attached Files Thumbnail(s)
   
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#22
Moxy Wrote:
sasho_s40 Wrote:ППППП Що се ебавате с човека бе? и бмв не е лоша машина. нека дойда ...да почерпи по бира

Не само, че не е лоша машина, ами ако е и такава, като на снимките, ще ми е доста интересно да видя Волвото, което ще успее да я надбяга :?
ЕЕЕЕ Мокси, ти се появи! Всъщност човека май ни е комшия... може да си направим една гонка с него до там Wink Аз всъщност няма къде да се бутам де...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#23
Аз също ще нося 3-4 копия на Вадиса.

#24
sasho_s40 Wrote:И НЕ ХОДЕТЕ ПО КРЪЧМИТЕ ПРЕДИ ДА ДОЙДЕМ
ППП каспенок460 още ти дължа "извинение с капачка"


Добре звучи ама има 2 проблема Cry


1.ПАРИНЕМИЯ(ЛЕВОЛИПСИЯ) ме е хванала и ще се моля да ми стигнат изпаренията в бутилката да се извлача към бояна [-o<

2.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Orion - High Performance Car Audio

#25
Ей някой няма ли да качи снимки от срещата на 25ти?

#26
хамлет Wrote:Ей някой няма ли да качи снимки от срещата на 25ти?
Съмуан ги бработва. Каза, че ще ги качи, но явно не му е стигнало времето.

#27
Их.. не можах да смогна да дойда Sad(((( как мина срещата? разкажете... кога пак ще има? :oops: Confusedhock:

#28
castor Wrote:Их.. не можах да смогна да дойда Sad(((( как мина срещата? разкажете... кога пак ще има? :oops: Confusedhock:

Аз точно се чудих къде се изгуби?! :-k Еми срещата мина перфектно,този път дори повече коли се събрахме :cheers:
После отидохме малко на заведение да побъбрим и това беше.
Аз съм много доволен от срещата.

ПП:Мисля през месец да ги правиме срещите(Нека и другите клубари преценят де) а за Мястото май там ще е за в бъдеще :blob:
Orion - High Performance Car Audio

#29
Качих два албума със снимки от срещата на 25.02.2006 в София - намират се в албуми - снимки качени от Клубарите. Не можах да ги кача в мястото, предназначено за снимки от срещите, вероятно нямам права и се надявам някой от модератотите да ги копира или премести там.

#30
Volvo440GLT Wrote:Качих два албума със снимки от срещата на 25.02.2006 в София - намират се в албуми - снимки качени от Клубарите.

Добре ама къде са самите снимки не разбрах :oops:
Orion - High Performance Car Audio



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)