The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА: София, 25.02.2006(Събота) от 12:30

#1

25.02.2006(Събота)12:30 пред НИМ(Национално Исторически Музей)Резиденция Бояна


Ето и карта:
[Image: Karta.jpg]
[Image: Karta%202.jpg]

едит на статуса - темата е официално съобщение за среща
Orion - High Performance Car Audio

#2
Поздравления за картата Kespanok 460.
За тези, които не познават района ще поясня /дано не Ви объркам повече/. При движение по бул. България посока Витоша се отклонявате за качване на околовръсното посока Пловдив /шел Бояна или посока Младост/. При навлизане в детелината ще видите табели /в ляво/ указващи НИМ. Отбивката за музея е преди излизането на околовръсното. Следете табелите. На първата карта ясно се вижда алеята в бяло успоредно на околомръсното. Тази дълга алея е супер за тестово каране. Блазе им на колегите с резачките. Big Grin Smile
Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.

#3
Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.[/quote]

Колеги, аз съм от Пловдив, предполагам и други от региона биха дошли, така, че кажете pls, Трябва ли да влезна в Сф, за да стигна до срещата или още преди това трябва да се отклоня.Sorry за тъпия въпрос, но не мога да се ориентирам от тук ;-)

#4
от магистралата веднага се качваш на околовръстното и караш бая км около софия, има табели за бояна или боянски ливади, след отва за кв. бъкстон, предполагам че е някъде там между двете табели, има разширение на пътя и бензиностанции, едната на шел май. Ама по добре софиянци да доуточнят кога и къде се отбиваме от околовръстното

#5
V 40 fen Wrote:Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.

Колеги, аз съм от Пловдив, предполагам и други от региона биха дошли, така, че кажете pls, Трябва ли да влезна в Сф, за да стигна до срещата или още преди това трябва да се отклоня.Sorry за тъпия въпрос, но не мога да се ориентирам от тук ;-)

Качваш се на околовръстното в посока Кулата т.е. след като минеш под него. Караш по околовръстното (много бавно ако не искаш да сменяш окачването или гума). Трябва да минеш най-малко 10 км. и около 5 светофара и стигаш до разширението на Бояна. Там околовръстото става 3-4 платна и има мантинела по средата. В края на разширението има светофар и OMV. Подминаваш ОМV-то и веднага след бензиностанцията завиваш в ляво.

#6
V 40 fen Wrote:Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.

Колеги, аз съм от Пловдив, предполагам и други от региона биха дошли, така, че кажете pls, Трябва ли да влезна в Сф, за да стигна до срещата или още преди това трябва да се отклоня.Sorry за тъпия въпрос, но не мога да се ориентирам от тук ;-)[/quote]

Вариантите са различни и другите колеги сигурно ще споменат някои от тях,но аз мисля ,че за идващите от Пловдив и то в събота по обяд ще е удачен и лесен следния вариант: Влизате в София по Цариградското докато стигнете Орлов мост ,там завивате наляво покрай канала и карате само направо пет -шест светофара докато стигнете до последния / отляво се вижда Билла/ ,там продължавате още малко и ще видите детелината на околовръстното,има табели за музея който е непосредствено след детелината.Идеята ми е ,че по това трасе няма да ви се налага никъде да завивате и да се объркате.

#7
nelin Wrote:
V 40 fen Wrote:Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се съберем повече ВОЛВО-маниаци.

Колеги, аз съм от Пловдив, предполагам и други от региона биха дошли, така, че кажете pls, Трябва ли да влезна в Сф, за да стигна до срещата или още преди това трябва да се отклоня.Sorry за тъпия въпрос, но не мога да се ориентирам от тук ;-)

Вариантите са различни и другите колеги сигурно ще споменат някои от тях,но аз мисля ,че за идващите от Пловдив и то в събота по обяд ще е удачен и лесен следния вариант: Влизате в София по Цариградското докато стигнете Орлов мост ,там завивате наляво покрай канала и карате само направо пет -шест светофара докато стигнете до последния / отляво се вижда Билла/ ,там продължавате още малко и ще видите детелината на околовръстното,има табели за музея който е непосредствено след детелината.Идеята ми е ,че по това трасе няма да ви се налага никъде да завивате и да се объркате.

И най-важното няма дупки :-)

#8
Пропуснах да напиша, че близо до мястото на срещата има Сръбска скара. Смятам, че вариантна бул. Цариградско шосе, бул. България е по удобен. В събота трафика е по малко и през града е по добре. Околовръстното е като след бомбандировки.

#9
Quote:И най-важното няма дупки :-)

Няма дупки ,ама май има нещо като локално в което трябва да се влезе преди да се подмине околовръстното.....иначе право в Бояна.

#10
stoyanz Wrote:
Quote:И най-важното няма дупки :-)

Няма дупки ,ама май има нещо като локално в което трябва да се влезе преди да се подмине околовръстното.....иначе право в Бояна.


Да. Най-добре вижте на картата по-горе.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)