The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Честит рожден ден на 100YO от Казанлък

#21
Честит Рожден Ден колега.Наздраве

#22
Благодаря Ви приятели, че ме поздравихте за празника ми! Благодаря и на тези, които тепърва ще ме поздравят и дори на тези, които са забравили да го направят! Наздраве на всички от мен!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#23
Наздраве, наборе !
От всички пожелания на първо място да си здрав, после да ти е широк пътя като караш, и не на последно място еликсира да е кехлибарен и с висок градус, дълъг синджир да прави , а от аромата му преди да си отпил да усетиш топлината и силата, която носи.
Да имаш много време за важните хора в живота ти !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#24
ха наздраве и все по пивка да я правиш ;-)

#25
Жив и здрав да си Бате Стойо, много късмети и само хубави работи да ти се случват.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#26
Честит Рожден Ден!Здраве и успехи!Наздраве!

#27
Въх - за малко да те изтърва !!!
А да си ни жив и здрав (в кръста и дупето корав), да не те напуска късмета (че иначе ще те изпратим със самолета) и да ни радваш с твоята персона (щото иначе ще видиш де е ЖП перона)!!!
Наздраве и приятелю и всичко най най най за теб и семейството ти!!!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!

#28
Благодаря за благите пожелания, които видно е ще ми струват известно количество високо етилирано гориво :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ама това на НС 2012г.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)