The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трудно влиза ... първа скорост - решението е тук :)

#1
Сметнах че ще е от полза да споделя моят опит. Първа предавка влизаше трудно и взе да става все по зле, тъкмо си мислех да модифицирам (побългарявам) нещо като отидох в МП и срещо скромните 25 лв за труд и 6 лв за втулки вече съм ок. Няма как да направя снимки защото тези фтулки да отдолу точно под скоростния лост. Айде със здраве и безаварийно.
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#2
Сметнах че ще е от полза да споделя моят опит. Първа предавка влизаше трудно и взе да става все по зле, тъкмо си мислех да модифицирам (побългарявам) нещо като отидох в МП и срещо скромните 25 лв за труд и 6 лв за втулки вече съм ок. Няма как да направя снимки защото тези фтулки да отдолу точно под скоростния лост. Айде със здраве и безаварийно.
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#3
и при мен е така, послтояно место първа отива директно на трета, много близо са ми 1 и 3 , и 5-та много трудно се включва
Green Volvo V40 1.9 TDi 90ps
[Image: a1_a1_9_7_2004_5.5_1a.gif][Image: 170904.png]
Reply

#4
и при мен е така, послтояно место първа отива директно на трета, много близо са ми 1 и 3 , и 5-та много трудно се включва
Green Volvo V40 1.9 TDi 90ps
[Image: a1_a1_9_7_2004_5.5_1a.gif][Image: 170904.png]
Reply

#5
При мен проблема с трудно включване на първа скорост се появява само сутрин (при студен двигател). Първите 2 включвания стават по-трудно. След това явно се раздвижва маслото в ск. кутия и всичко е ОК.
При вас?
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#6
При мен проблема с трудно включване на първа скорост се появява само сутрин (при студен двигател). Първите 2 включвания стават по-трудно. След това явно се раздвижва маслото в ск. кутия и всичко е ОК.
При вас?
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#7
Мдааа... и аз го имам тоя проблем, а сега и жена ми... (откак взе книжка.... :lol: )
Къде точно са втулките?
На самия скоростен лост или при скоростната кутия?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#8
Мдааа... и аз го имам тоя проблем, а сега и жена ми... (откак взе книжка.... :lol: )
Къде точно са втулките?
На самия скоростен лост или при скоростната кутия?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#9
Така звучи обнадеждаващо - напоследък започна да ми прави впечатление, че 1ва влиза трудно и се притесних да не е от износен съединител. Явно сте намерили по-евтин лек
V40 2.0i 136hp '97
Reply

#10
Така звучи обнадеждаващо - напоследък започна да ми прави впечатление, че 1ва влиза трудно и се притесних да не е от износен съединител. Явно сте намерили по-евтин лек
V40 2.0i 136hp '97
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)