This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
новото XC70
tortomanin написа:Здравината и размерът за мен са по-важни от дизайна. Той е въпрос на вкус, а вкусът се възпитава. По Рубенсово време са харесвали мадами, от които можеш да разбичиш по две манекенки.
Размерът няма значение, важното е да е голям. /слонска мъдрост/

+ XXL

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1994 Daewoo Tico - carb., automatic, 41hp., 59Nm. - Пинко
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Цитирай
Thanks given by:
ходих и я видях и.... ми не ми хареса и отвътре :-(
нищо не е останало от старото, голямо, масивно волво, което с такъв кеф си купих. Това прилича на детска играчка... Лошото е, че ако искам по-ново, вече няма избор.
Въпросът е каква ще е следващата кола след като всички са вече толкова еднакви и безлични????
Цитирай
Thanks given by:
gadnia_metal написа:ходих и я видях и.... ми не ми хареса и отвътре :-(
нищо не е останало от старото, голямо, масивно волво, което с такъв кеф си купих. Това прилича на детска играчка... Лошото е, че ако искам по-ново, вече няма избор.
Въпросът е каква ще е следващата кола след като всички са вече толкова еднакви и безлични????

Ти сигурно гледаш с неправилните очила или си ги забравил в къщи!!! :mrgreen:
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
Щом тази не ти харесва, значи трудно ще си избереш в бъдеще. Колата е супер и е актуална и за момента като дизайн. Аз съм с 2008 и все едно вчера е излезнала от магазина. За тази от обявата може би цената малко ти е повлияла.
Цитирай
Thanks given by:
ми не точно цената, аз затова отидох и да я видя, за да преценя може ли да преговаряме. Все пак това е най-високия клас, като е нова е била 105 000лв. Още като излезе този фейслифт и не ми допадна. А сега като влязох вътре съвсем се разочаровах. Таблото е тънко и малко, централния панел не е доизмислен. Вярно по ми харесва от онова тънкото, което беше преди, но някакси му липсва завършеност. Копченцата са едни такива мънички, точно като в детска играчка се почувствах. Жабката тясна и невзрачна....
Вярно, че е широко и комфортно, за оборудването спор няма, всичко което може да си пожелае човек. Спор няма, че колата е супер, но просто не ми е по вкуса. За мен съвършенното си остана моделът до 2007.
Съвсем отделен е парадоксът, че този модел по ценовата листа в МП тръгва от 100 000 лв, а същият в Белгия е 96 000лв. За пореден път се убеждавам колко големи баровци сме тука.

А за бъдещия модел определено си много прав. Ако трябва в момента да търся кола не знам какво да бъде. И не само от моделите на волво. За съжаление всички марки станаха еднакво пластмасови и еднакви :-(
Цитирай
Thanks given by:
Аз също съм си мислил за следващата ми кола и още не съм е намерил. А би трябвало сега да излезе и аз след 4-5 година да я взема. (така е моята схема с колите). Не мога да си харесам кола. А иначе от моята съм много доволен (за сега). Smile. Колкото до визията която харесваш на XC-то до 2007г. много ще ти е трудно в избора с по-новите коли.
Цитирай
Thanks given by:
Относно баровците си много прав. Цените са сериозни за нашият стандарт. Аз затова минах на тази схема от 3 до 5 годишни ми идват идеално. За половината от цената на тази обява карам същата кола (макар и с другото табло) даже и с повече екстри като гледам.
Цитирай
Thanks given by:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=JCwNXQwc144&list=WLCC99B964D15729FF">http://www.youtube.com/watch?v=JCwNXQwc ... 64D15729FF</a><!-- m -->

А това е бъдещето може да почвате да мрънкате и по негов адрес Big Grin
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)