The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба - 28.01.07, 12:30!

#11
Да се видиме на Лукойл след караулката на Тракия - кафене,закусвалня,бензин,очертан паркинг пък и на пловдивчани им е по-близко!

#12
Да се видиме на Лукойл след караулката на Тракия - кафене,закусвалня,бензин,очертан паркинг пък и на пловдивчани им е по-близко!

#13
EMETO1 Wrote:На срещата съм и членския внос за новата година ще си нося.

Tongue :lol: Tongue

Добра идея, може и другите да последват примера ти. Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#14
EMETO1 Wrote:На срещата съм и членския внос за новата година ще си нося.

Tongue :lol: Tongue

Добра идея, може и другите да последват примера ти. Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#15
Подкрепям за Лук Ойл след карулката на Тракия, а и времето ще ни влияе по-малко, макар че януари май ще е летен Big Grin
V40 1999 1.8 115hp

#16
Подкрепям за Лук Ойл след карулката на Тракия, а и времето ще ни влияе по-малко, макар че януари май ще е летен Big Grin
V40 1999 1.8 115hp

#17
павлов Wrote:Да се видиме на Лукойл след караулката на Тракия - кафене,закусвалня,бензин,очертан паркинг пък и на пловдивчани им е по-близко!

Идеята е добра, тъй като кръчмата в Панчарево е затворена напоследък. Не ми е криво, и не порицавам когото и да било. Като председател, трябваше да напиша това, поне така съм го усетила. Едно сме като клуб и не мисля, че точно това, което ни прави неповторими - че сме различни, всеки със собствен характер и сила, би ни раздалечило. Напротив, точно обратното.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#18
павлов Wrote:Да се видиме на Лукойл след караулката на Тракия - кафене,закусвалня,бензин,очертан паркинг пък и на пловдивчани им е по-близко!

Идеята е добра, тъй като кръчмата в Панчарево е затворена напоследък. Не ми е криво, и не порицавам когото и да било. Като председател, трябваше да напиша това, поне така съм го усетила. Едно сме като клуб и не мисля, че точно това, което ни прави неповторими - че сме различни, всеки със собствен характер и сила, би ни раздалечило. Напротив, точно обратното.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#19
Аз съм за среща на бензиностанцията, нека малко да сменим обстановката.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#20
Аз съм за среща на бензиностанцията, нека малко да сменим обстановката.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)