The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
съединителя се втвърди много

#11
как така да се обърне обратно скоростния лост.
Висока е цената на съединителя аз намерих за 160 лв някъв испански и за 150 един с много съмнително качество китайски. Между другото фирма канекс предлага доста добри части някви чешки са там утре ще проверя и там. Иначе наистина са ти го намалили защото люк са по 500 наистина. Също се колебаех между един втора употреба само на стари части имам доверие в качеството но те пък са си стари.
Reply

#12
mevdo Wrote:Чавдаре, Митачито кара 850 !
:oops: Сбъркал съм рейса пич
И за скоростния мост - лост :oops: :lol:
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#13
aleks12345 Wrote:как така да се обърне обратно скоростния лост.
Висока е цената на съединителя аз намерих за 160 лв някъв испански и за 150 един с много съмнително качество китайски. Между другото фирма канекс предлага доста добри части някви чешки са там утре ще проверя и там. Иначе наистина са ти го намалили защото люк са по 500 наистина. Също се колебаех между един втора употреба само на стари части имам доверие в качеството но те пък са си стари.


Аз съм готов от вчера с нов съединител. Незнам как ги намираш тия цени като само аксиалния лагер е 100 лв. Внимавай да не си сложиш таралеж в гащите с някой измислена марка. Щото търговецът хвали всичко що продава. На мен крайна цена ми излезе 525 със смяната благодарение на отстъпката която ми издействаха.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#14
А ти къде го смени че аз мисля скоро да пусна трактора в играта
Reply

#15
aleks12345 Wrote:А ти къде го смени че аз мисля скоро да пусна трактора в играта
Митака е малко от Варна :mrgreen:
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#16
Да. Малко съм от Варна но за протокола го смених в един сервиз в Виница при познат.
Reply

#17
Най после го разглобийх не е съединителя а вилката. Гнездото на вилката е пробито и ми трябва вилка ако някой има за продаване да си напише телефона. Скорстите са М46. Спешно ми трябва.
Reply

#18
Намерих вилка сега само лагер остава да намеря че гледам му е счупена пластмасата и съм готов да сглабям. И лагера почти никъде го няма. скантех - 90 лв
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)