The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
водно съединение

#1
Здравейте
От няколко дни се опитвам да се регистрирам и се оказа че проблема е в моя интернет доставчик.
Проблема се появи преди няколко дни - спрях и случайно гледам под колата тече нещо. Оказа се че се е спукал долния маркуч на радиатора. Нищо особено но никъде не мога да намеря такова нещо. По магазините всеки цъка и незнайно защо казват че не мога да си го поръчам - щяло да ми излезе златно и такива работи. Май единствения вариант е МОТОПФОЕ /не ми се ще от там обаче/. Някой ако има идея откъде мога да го поръчам/аз съм от В. Търново/
Забравих да кажа става дума за 460 1.7i 93г старото купе.
Предварително благодаря
Reply

#2
Здрасти sstan, аз имам същия проблем с моето 740. Водното съединение което свързва радиатора с термостата протече точно пред ролката на ремъка на алтернатора. Оказа се, че се е измъкнал от скобата и ролката го е срязала . Търсих по магазините...... няма. Обадих се в МотоПфое - 178 лв. Срязах маркуча и го снадих с метална тръба от ствол на амортесиор. Трабата е дълга около 30 см. За сега няма проблеми. В руски сайтове чета, че снаждали маркучи от ЛАДА и ВОЛГА ама това ми се срува вятър работа.
Reply

#3
Na simeon ot liavata strana (kato idva6 ot Hr Botev) ima edna ruskinia koiato prodava sekvi marku4i, edno vreme az za 340 sum si vzimal ot tam, ama triaa da spre6 nablizo za da meriteSmile
Reply

#4
Отиваш в някоя морга и тръсиш маркуч за охладителна течност със същия размер. Със сигурност има още дузина коли с такива маркучи.
Reply

#5
Първо виж къде тече, обикновено течат точно до скобата, ако е така е добре изрязваш края и го хващаш малко по натам, ако не търси 2 употреба на всички двигатели този маркуч маи е еднакъв и от 480 също.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)