The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дифузьор - смесителна плочка за 460 B18EP

#11
nikistk Wrote:Без плочка е най добре.Замисляли ли сте се защо бензина се подава по средата на въздуховода?

Въпросът беше с или без плочка аз казвам че без е по-добре.
Един щуцер поставен на правилното място би свършил прекрасна работа.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#12
Средата на въздуховода и средата на въздушния поток във въздоховода смятам че са две различни неща.Ако греша моля някой да ме поправи.За мястото на подаването на горивото със второто съм по съгласен.Та кое е това подходящо място на щуцера,начина на монтаж и какъв разход би могъл да се постигне със запазване на добра динамика и защо би бил по добре отколкото правилно подбран смесител около 33 34 мм отвор поставен непосредствено преди дросела?Колега ,не разбирай постовете ми като недобронамерени ,но би било добре да обясниш защо това е по добре от другото с тези и доказани опити.Убеден съм че тази информация би била полезна не само на мен.
П.С. С най добри чувства
Reply

#13
Явно няма друг начин ще трябва да пиша.
Та относно подналягането дефузьор си трябва свободното му сечение не трябва да е по-малко от сечението на
смукателния колектор за един цилиндър.Ако е по-малък вече скопяваме работата на бензин.
И тука стигаме до това което се опитвам да кажа смесителните плочки подават газта по периферията а аз
казвам че е по-добре с каквото се сетиш и можеш но по средата.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#14
нека колегите с фабрична газ да споделят при тях как е смесителя,смисъл размер на светлия отвор,брой и диаметър на отворите за газта и местото на монтаж.
Reply

#15
Колегите с фабрична газ карат и сменят само консумативи.
Защото тяхната уредба е с класове над уредбата за шир потреба в магазините.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)