The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 163hp D5 върви повече от S40 D5 185hp??

#21
Quote:И аз с моята S40 1.6 направих смешен един с една C200 и пак ли ще ме нападнете както нападате колегата ? Сигурно и на тоя дето ми се прави на голем С200-тката му е издухана.. Тук говориме за конкретен случай.Инче при изправни коли и при моя и при случая на колегата , няма как да ги съпоставиме.И пак си има шанс в задкормилното устройство.
ПП:Пак така колеги ме нападнаха когато казах че съм пробвал S40 2.0 , и че моята върви повече от пробваната от мен 2.0. Всичко е до кола и издуханост.
мдааа .... имам спомен че даже и аудита по 3.2 ги правиш смешни.... с твоето волво 1.6 ....
айде стига вече , като сме от село че ядем доматите с коловете. Като не иска човека да се прави на "Шофьор", дай да кажем че колата му е издухана и смешна. Мен знаете ли колко лади и жигулки са ме минавали, корсички, и сякви смешни коли, и кой знае кво разправят по техните форуми :
Лада форум : баа неска един с едно волво го насрах, аз 1.3 на газ той 1.8i - само аз си знам как го минах... ама ей на ладето устиска макар че 25годишно и го направих сам да си приказва тва смотано волво...
примерно
при такива разлики в мотори и коли, основна роля играят уменията на задкормилното устройство Wink , както бях чел някъде
"Не е важно колко коня имаш под капака, важно е колко ти хлопа дъската"
п.п. и аз съм се порбвал срещу S65 AMG - еми много хубава задница има, даже бих казал перфектна... ама има един косур... губи ми се от полезрението много бързо да го е :mrgreen:
Reply

#22
pachopacho Wrote:Аз съм навит да се пусна срещу една D5 нищо че съм с 2ка мотора, ей така за теста Smile
Иначе може да видите тук за какво иде реч, въпреки че съм избрал С30 а не 40 поради факта че нямат данни за 40 с D5 мотора:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zeperfs.com/en/duel487-1484.htm">http://www.zeperfs.com/en/duel487-1484.htm</a><!-- m -->

Поздрави!
Ела на срещата пред НИМ на 29 юли ... от сега виждам поне един мераклия :lol:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#23
В спора се ражда истината. Както е казал един велик мъдрец. Наистина има много предпоставки заради което един по маломощен автомобил може да бие един (на книга) по мощен. Моята каляска е ужким 126 коня но на мен ми се струва че половината са пенсионери. Нищо, затова пък ми гори малко! Яд ме е само че плащам голям данък за умрели коне.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#24
traffic Wrote:мдааа .... имам спомен че даже и аудита по 3.2 ги правиш смешни.... с твоето волво 1.6 ....
айде стига вече , като сме от село че ядем доматите с коловете. Като не иска човека да се прави на "Шофьор", дай да кажем че колата му е издухана и смешна. Мен знаете ли колко лади и жигулки са ме минавали, корсички, и сякви смешни коли, и кой знае кво разправят по техните форуми :
Лада форум : баа неска един с едно волво го насрах, аз 1.3 на газ той 1.8i - само аз си знам как го минах... ама ей на ладето устиска макар че 25годишно и го направих сам да си приказва тва смотано волво...
примерно
при такива разлики в мотори и коли, основна роля играят уменията на задкормилното устройство Wink , както бях чел някъде
"Не е важно колко коня имаш под капака, важно е колко ти хлопа дъската"
п.п. и аз съм се порбвал срещу S65 AMG - еми много хубава задница има, даже бих казал перфектна... ама има един косур... губи ми се от полезрението много бързо да го е :mrgreen:
Това пък с аудито от къде го измисли ? Човека в случая ми се правеше на шофьор и си го получи.Поне бра срам от 1.6 и разбра че неговата не може да стъпи на мойто моторче.Не говори глупости че съм казал че съм правил смешен ауди 3.2 щото НЕ Е така.Избистри си спомените.Айде с добро и безаварийно.
ПП:Нали и аз това казах в предишния си пост, че роля играе и задкормилното устройство.Айде да не се нападаме един-друг Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#25
Виж никой не те напада, ако се чувстваш обиден - твоя грижа. Просто те дадох са пример щото изглежда смешно с такова пикливо волво да се опънеш колкото и да било на 3.2 мАтор - капиш Smile
Ей тва нещо
Quote:Поне бра срам от 1.6 и разбра че неговата не може да стъпи на мойто моторче
с простия си акъл аз го рабирам , че си го минал и оня бая се е учудил 'кво му се е случило.Ако си мислиш, че не ти се е дал - си в някаква оооооогрооооомна заблуда кралю Wink . Според мен човека се е пръснал от смях , като те е видял че му се пънеш с подобна малолитражка и просто е сметнал за ненужно и безмислено да ти доказва че нямаш ама абсолютно никакъв шанс.
п.п. При такива големи разлики в моторите, роля не играе И задкормилното, а САМО И ЕДИНСТВЕНО ТО Wink
п.п.2 сега след тоя ми пост да не изкараш че съм те набил :mrgreen:
Reply

#26
Аз сега ще си пасувам, ще си пия Махойката и ще се кефя на майтапите по адрес на Шофьора .. Wink

Като ти разправях Моме, че на "Чужд гръб и сто тояги са малко", ти ми се правеше на цапнат..

momcho00 Wrote:Снимки на нашите Шведски красавци ! ..14, 15 и 16 страница!

За Бан, няма да ви се разсърдя :!: Може би ще си го заслужа с тоя пост.
Reply

#27
Аз не мога да разбера само, защо се впускате в няк'ви безцелни спорове, при положение, че Волво дори и с R моделите не са доизмислени за бЕгане. Сложете една 60-ка R и една RS4/6 и гледайте как Аудито направо се изпарява. Волвото не е кола за улични състезатели... Ако пък ви се иска да сте "дъ номер един" с кола за 3хил. лв., си 'земете една голфара гти и слагайте кюнеца, тогава ще разбера...
Айде стига глупости ама имам ли чип, ама мойто изпърдяло 1.6 не е кат' другите 1.6, един майстор ми е казал, че върви повече от за 1.6...
Аз си знам, имам дву-тонно 2.4, вдига 220 и т'ва е, няма к'во да си го меря с чуждите... ако исках бегачка, нямаше да си купя 2 тона ламарина на 1во място... дано да можете да спите и без чип :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А това кой как кара е др въпрос, който...не може да е особено обективен Wink
2001 S80
Reply

#28
marto4kata Wrote:Волвото не е кола за улични състезатели... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

дам ... съгласен на 100%
... не че не се юркам по пътищата... но Волвото определено не е направено за "ръгане"... Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#29
marto4kata Wrote:Аз си знам, имам дву-тонно 2.4, вдига 220 и т'ва е, няма к'во да си го меря с чуждите... ако исках бегачка, нямаше да си купя 2 тона ламарина на 1во място... дано да можете да спите и без чип :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А това кой как кара е др въпрос, който...не може да е особено обективен Wink
Пфууу и моето е така 2,4 и повече и от 220км/ч не иска, но колкото толкова. Wink
п.п. Разбира се, че зависи доста и от шофьора, но не е само това. но за да успокоим страстите ще цитирам Деймън Хил , който каза така: "Шумахер е опасен и с Трабант" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#30
traffic Wrote:Виж никой не те напада, ако се чувстваш обиден - твоя грижа. Просто те дадох са пример щото изглежда смешно с такова пикливо волво да се опънеш колкото и да било на 3.2 мАтор - капиш Smile
Ей тва нещо
Quote:Поне бра срам от 1.6 и разбра че неговата не може да стъпи на мойто моторче
с простия си акъл аз го рабирам , че си го минал и оня бая се е учудил 'кво му се е случило.Ако си мислиш, че не ти се е дал - си в някаква оооооогрооооомна заблуда кралю Wink . Според мен човека се е пръснал от смях , като те е видял че му се пънеш с подобна малолитражка и просто е сметнал за ненужно и безмислено да ти доказва че нямаш ама абсолютно никакъв шанс.
п.п. При такива големи разлики в моторите, роля не играе И задкормилното, а САМО И ЕДИНСТВЕНО ТО Wink
п.п.2 сега след тоя ми пост да не изкараш че съм те набил :mrgreen:
Добрее спирам с тая полемика че оклепахме темата и ми писна ..и все пак казвах истината - ваша грижа е да ми вярвате ли или не.Не сме се събрали да се лъжеме и да се хвалим да споделяме мнение и опит.
Martin Petrovich Wrote:Аз сега ще си пасувам, ще си пия Махойката и ще се кефя на майтапите по адрес на Шофьора .. Wink

Като ти разправях Моме, че на "Чужд гръб и сто тояги са малко", ти ми се правеше на цапнат..

momcho00 Wrote:Снимки на нашите Шведски красавци ! ..14, 15 и 16 страница!

За Бан, няма да ви се разсърдя :!: Може би ще си го заслужа с тоя пост.
Не ме интересува мнението и майтапите по мой адрес на други хора.През .... ми е.Не сме се събрали да се лъжеме нито се хваля.Просто споделих мнение.Баннете ме и мене ако мислите че Ви лъжа и постоянно се хваля с малолитражка .. айде със здраве Big Grin Wink Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)