The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 163hp D5 върви повече от S40 D5 185hp??

#31
Хубу де като не лъжеш, що ми триеш мненията във фейсбук например? Имаше една снимка дето уж си вдигнал 210 (не помня точно скоростта) ама беше над двеста, и я беше именовал че си развенчал мита че 1.6 неможе да вдигне над 200, бях коментрал, че оборотомера изглежда на нереални обороти и ти ми делна мненията(коментарите). Защо? Неудобни ли бяха?
И още нещо ми е много любопитно имаш едни снимки с линейки ... коментираше как си се нагледал на глупости по пътищата( това след едно мое изказване за скоростта) . Та ми стана интересно , шофьор на линейка ли си( ако да респект), стажант ли си, или просто ти е кеф да се снимаш в линейка.
Reply

#32
"Отварям" си нова Махойка.. Big Grin
Reply

#33
Какво е това Махойка и дали и аз не мога да си отворя една!
Reply

#34
да, всички тук се чудим...
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#35
Колеги, забележката ви е съвсем уместна, наистина! Срам ме е, да пиша подобен род мнения, честно!

Но смятам, че Момчил има нужда "От Урок", за да разбере, че майтапа има две страни.

А Махойката е вид Испанска бира..

Приключвам по тая тема, достатъчен ми е тоя срам, "с постове леки". И силно се надявам Момчил да ме е разбрал.
Reply

#36
Здравейте колеги, бях 11 дена на почивка сега се прибирам и четра темата що за спор е станала.... Егати Big Grin Айде стига, аз просто ви каах,че моята повече върви от С40 Д5, и това за задкормилното у=во наистина е вярно, но незнам дали сте прочели че става дума не сам оза тръгване и т.н. ... При 5-та скорсот на прав път еднакъв старт какво значение има задкормилното магаре? Да натисне просто педалаBig Grin айде стига... Освен това моторите са различни, единия стар другия нов, единия на Волво другия мисля,че не... не съм сигурен тук.. И затова исках да споделя с вас случката ..Не да се карате тука.. В крайна сметка това беше с познат не беше ей така дръпкйа по улицата с някакъв случаен "колега" .. Smile Така че газта беше до педала и на двете коли и моето Волво дърпаше другото НЕ ЕДИН ПЪТ... Даже над 150 вече адски бързо започна да изостава С40-ката.... Аз също съм на мнения че 40-ката трябва да върви повече... Ама някви мнение от сорта на "тия 163 кончета ряпа да ядат в сравнения с 180-то " Big Grin айде моля ви се ....... Няма нужда от заяждане в крайна сметка всички сме волвари.... Wink
Поздрави!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#37
Прав си.. Wink

In Flames Wrote:При 5-та скорсот на прав път еднакъв старт какво значение има задкормилното магаре? Да натисне просто педалаBig Grin айде стига...

Но, ако щеш вярвай, начина на натискане на педала, играе Голяма роля :!: .. педалът, рязко до дъно, не се натиска :!:
Reply

#38
Аз , пък си отварям една Астика . Smile И , да - прав си за натискането на педала !
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#39
Mihov Wrote:..прав си за натискането на педала !

..Знам Wink

И Наздраве.. Аз съм на неква обикновена бира, но пък доволно охладена :lol:
Reply

#40
Еее да това за педала е вярно наистина! Но все пак де, идва положение в което е натиснат до ламарината и вече няма значение Big Grin Big Grin Big Grin
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)