The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ГИ на 480 Turbo

#1
Здравейте момчета и ..."момичета", имам странния проблем. След опит с чисто нов изпарител BRC AT90 Turbo, не останах никак очарован и сложих Газов инжекцион Easyjet, но ми трябва кабел за софтуер, имам софтуера, но без този кабел не мога да настроя инжекциона да работи нормално, ако някой може да услужи само за настройка или да каже къде мога да си закупя на прилична цена, ще съм му много благодарен и бирата я има по няколко дори, а относно изпарителя който ми остана-продавам го мнооого изгодно, още е в гаранция и е работил само 1 месец. Благодаря предварително Smile))))) София 0882803172 Боби
Reply

#2
Аз малко да оспамя - ще дадеш ли малко повече инфо и снимки как е станало газифицирането, хич не ми се ще ама с тия цени може и да ми се наложи и на мен!!!!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#3
Боби_00,

Кабелът е около 80-100лв по спомени.
Друг вариант е във Форума на Ситроен, Рено и май Опел имаше колеги, които си бяха купили кабела. Опитай да се свържиш с някой от тях да ти услужат.
За алтернатива виж във форума на ситроен. Там има схема на кабела. Ако не си с 2 леви ръце за около 12-13лв ще си спретнеш кабела сам.
Reply

#4
Във форума на Нисан има и схема на кабела, като се използва кабел за данни от телефон (има описани няколко модела).
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)