The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
почистване на инжекциони....къде в София?

#21
да, това си мисля да направя като начало.ако няма ефект, ще го мисля.
а има ли вероятност такова придърпване да е от свещи кабели.не съм ги сменял като я купих.
Reply

#22
да, това си мисля да направя като начало.ако няма ефект, ще го мисля.
а има ли вероятност такова придърпване да е от свещи кабели.не съм ги сменял като я купих.
Reply

#23
bephep Wrote:Колеги,въпроса ми може би е малко тъп, но грам не разбирам.Моно инжекционите също ли се чистят.досега съм карал само пълни...
при мен има придърпване най вече към 3хил оборота,и това когато рязко дам газ или я настъпя докрай.ако си напискам педала съвсем леко си варви добре.
здравей, казвам се анатолий, имам 440 1,8 ми
моето има същия проблем около 3000 об. също придърпва чистих дюзата на ултра звук в плевен като смених и горивния филтър но нямаше резултат, даже свалих и катализатора защото ми казаха че се задръстил и е от него но нищо и половина. все още нищо не съм открил. ако някой знае повече нека сподели
Reply

#24
bephep Wrote:Колеги,въпроса ми може би е малко тъп, но грам не разбирам.Моно инжекционите също ли се чистят.досега съм карал само пълни...
при мен има придърпване най вече към 3хил оборота,и това когато рязко дам газ или я настъпя докрай.ако си напискам педала съвсем леко си варви добре.
здравей, казвам се анатолий, имам 440 1,8 ми
моето има същия проблем около 3000 об. също придърпва чистих дюзата на ултра звук в плевен като смених и горивния филтър но нямаше резултат, даже свалих и катализатора защото ми казаха че се задръстил и е от него но нищо и половина. все още нищо не съм открил. ако някой знае повече нека сподели
Reply

#25
Изчисти си дистрибуторната капачка и палец от нагара, извади свещите и хубаво ги забърши с тънко парцалче, особенно между електродите. Ако все още имаш "дупка" около 3000 оборота си направи диагностика с черната кутийка зад въздушния филтър.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#26
Изчисти си дистрибуторната капачка и палец от нагара, извади свещите и хубаво ги забърши с тънко парцалче, особенно между електродите. Ако все още имаш "дупка" около 3000 оборота си направи диагностика с черната кутийка зад въздушния филтър.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)