The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Заслужават ли си Ксенони-те?
You do not have permission to vote in this poll.
Ами разбира се супер са!
82.81%
53 82.81%
Това е поредната простотия само да ти вземат парите
10.94%
7 10.94%
Нямам мнение по въпроса
6.25%
4 6.25%
Total 64 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ксенони?

#21
аха ама маи 4хх моделите сте с комбинирани крушки, а 40-та е с разделни Н1 и Н3 мисля бяха несъм сигурен в момента за номенклатурата, скоро сменях и аз. Взех си допълнителни халогени ама оше несъм ги монтирал трябва да измисля време и начин ;о)
Reply

#22
4хх сме с H4 аз взех такива от практикер....цената не се сещам,мисля някаде 15лв броя.Само знам че по скъпи H4-ки нямаше.

http://osram.com/products/automotive/upg...rstar.html
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#23
Efri ако искаш когато се видим някои път на някоя сбирка ще ти покажа колко са предимствата на ксенона защото всеки ти говори какво ли не а аз съм с ксенон и съм запознат по темата и ще видиш сам че си заслужава.
Vremeto e Pari
Reply

#24
Efri ако искаш когато се видим някои път на някоя сбирка ще ти покажа колко са предимствата на ксенона защото всеки ти говори какво ли не а аз съм с ксенон и съм запознат по темата и ще видиш сам че си заслужава.
Vremeto e Pari
Reply

#25
supersport Wrote:Efri ако искаш когато се видим някои път на някоя сбирка ще ти покажа колко са предимствата на ксенона защото всеки ти говори какво ли не а аз съм с ксенон и съм запознат по темата и ще видиш сам че си заслужава.


На 960тката ли?? Колко ти излезе комлекта + монтажа?
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#26
supersport Wrote:Efri ако искаш когато се видим някои път на някоя сбирка ще ти покажа колко са предимствата на ксенона защото всеки ти говори какво ли не а аз съм с ксенон и съм запознат по темата и ще видиш сам че си заслужава.


На 960тката ли?? Колко ти излезе комлекта + монтажа?
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#27
Всичко ми излезе 650лв.Ако някои иска и може да отдели пари да си сложи на колата няма да сгреши супер са.Имам и човек които ги слага ако някои се интересува по подробно да ми пише.
Vremeto e Pari
Reply

#28
Всичко ми излезе 650лв.Ако някои иска и може да отдели пари да си сложи на колата няма да сгреши супер са.Имам и човек които ги слага ако някои се интересува по подробно да ми пише.
Vremeto e Pari
Reply

#29
за С40 има ли ксенончета Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#30
за С40 има ли ксенончета Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)