This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво В70/2,5 TDI,140 к.с., 98г. на части 2500
Здравейте колеги,

За съжаление се стигна до там да се разделя с Волвото си по твърде неприятен повод. Продавам го на части или ако иска някой да го взема цялото. Ще кача снимки, цените ще са по договаряне, съобразени с пазарните, но в никакъв случай не търся забогатяване от продажбата му. Надявам се някой от вас да си намери необходими неща за неговата кола. Щората на багажника е здрава и знам,че е търсена вещ понеже и аз имах проблеми с намирането и в БГ. В крайна сметка си я докарах от САЩ. Освен това на снимките имам и зимни гуми 15" Goodyear Ultra Grip 7.
Ще се радвам да помогна по телефона или на място. Колата е в София.

Явор Йорданов/ 0887 20 68 60
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:yatanasov2003@yahoo.com">yatanasov2003@yahoo.com</a><!-- e -->

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Добре де Яворе,каква е причината за продажба "на части",и каква е цената за цялата кола?
Други въпроси: регистрацията редовна ли е,данъци плащани ли са...,каква е сервизната история на колата,има ли проблеми, които бъдещия(бъдещите) купувач(купувачи) трябва да знаят???
Бъди по-подробен моля...!!!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Каква е цената на гумите с джантите?
И кората (щората) отзад?
Цитирай
Thanks given by:
Здравей.
Значи колата е след удар в предна дясна част. Беше в движение с изрядни документи до тогава. Все още не съм я отписал от КАТ. Беше изключително запазена и поддържана с оригинални/алтернативни хубави части за Волво сериите. Предпочитам да я дам цялата, тъй като нямам свободно време да свалям всякакви части от нея. Мисля, че за 1 500-2 000 лева някой може да изкара печалба от нея или да си закърпи неговата.
Цитирай
Thanks given by:
Каква е цената на гумите с джантите? 350 лева
И кората (щората) отзад? - 150 лева
Цитирай
Thanks given by:
Phillips написа:Каква е цената на гумите с джантите? 350 лева
И кората (щората) отзад? - 150 лева

Благодаря.
Цитирай
Thanks given by:
Phillips написа:Здравейте колеги,

За съжаление се стигна до там да се разделя с Волвото си по твърде неприятен повод. Продавам го на части или ако иска някой да го взема цялото. Ще кача снимки, цените ще са по договаряне, съобразени с пазарните, но в никакъв случай не търся забогатяване от продажбата му. Надявам се някой от вас да си намери необходими неща за неговата кола. Щората на багажника е здрава и знам,че е търсена вещ понеже и аз имах проблеми с намирането и в БГ. В крайна сметка си я докарах от САЩ. Освен това на снимките имам и зимни гуми 15" Goodyear Ultra Grip 7.
Ще се радвам да помогна по телефона или на място. Колата е в София.

Явор Йорданов/ 0887 20 68 60
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:yatanasov2003@yahoo.com">yatanasov2003@yahoo.com</a><!-- e -->

П.С. Само да добавя нещо. Извинявам се,ако съм подвел някого, но колата ще я дам цялата. Просто нямам времето и възможността за продажба на части. Ако някой има желание за определена част, нека звънне на 0889/737479-Огнян. Колата е в неговия сервиз и той ще ви отговори на запитванията. Още веднъж се извинявам, че не мога да участвам дейно във форума с отговори и цени най-вече.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)