The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
копче за темпомата

#11
az shte ti kaja,
premestwash na on, i e podgotweno, natiskash ednoto ot dvete koito sa otgore i otdolu i se natiskat v posoka kam kolonkata, i se vluchva na skorostta s kojato karash, ako natisnesh pak, promeniash skorostta s 2 km/chas na natiskane, saotvetno nadolu, namaliavash, nagore, uvelichavash, ako zadarjish stava po barzo, ako natisnesh spirachka, izkluchva, posle moje da si nabere starata skorost ako chuknesh butonche rezume. Mislia che tova e cialata filosofia, pri men daje skorosti moje da preckluchvam, otnema si gazta v momenta na prevkluchvane
2006 Volvo XC90 d5 185hp automatic
Reply

#12
az shte ti kaja,
premestwash na on, i e podgotweno, natiskash ednoto ot dvete koito sa otgore i otdolu i se natiskat v posoka kam kolonkata, i se vluchva na skorostta s kojato karash, ako natisnesh pak, promeniash skorostta s 2 km/chas na natiskane, saotvetno nadolu, namaliavash, nagore, uvelichavash, ako zadarjish stava po barzo, ako natisnesh spirachka, izkluchva, posle moje da si nabere starata skorost ako chuknesh butonche rezume. Mislia che tova e cialata filosofia, pri men daje skorosti moje da preckluchvam, otnema si gazta v momenta na prevkluchvane
2006 Volvo XC90 d5 185hp automatic
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)