The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩИ НА ВАРНЕНСКИТЕ ВОЛВО ФЕНОВЕ---всяка първа неделя

#41
Миро,да ти имам сценария! Обаче е железен! Аз обаче имам за всички голяма новина - на другата среща не знам елкона как ще дойде, щото досега не съм виждал човек да кара едновременно две коли!!! А Савата е прав това за хората, дето само четат, че е на бате Ицко в градинката - е нека и Kelepender да се чувства гузен . Елкона за разлика от него поне идва на срещите, дори си увеличава автопарка!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#42
Миро,да ти имам сценария! Обаче е железен! Аз обаче имам за всички голяма новина - на другата среща не знам елкона как ще дойде, щото досега не съм виждал човек да кара едновременно две коли!!! А Савата е прав това за хората, дето само четат, че е на бате Ицко в градинката - е нека и Kelepender да се чувства гузен . Елкона за разлика от него поне идва на срещите, дори си увеличава автопарка!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#43
Аа, Мevdo, само Елкона ли си увеличава парка?
Що си траеш, ами не си признаеш?... Tongue

Че и да зарадваш колегите от Варна с малък, но ценен армаган. :hello2:
Reply

#44
Аа, Мevdo, само Елкона ли си увеличава парка?
Що си траеш, ами не си признаеш?... Tongue

Че и да зарадваш колегите от Варна с малък, но ценен армаган. :hello2:
Reply

#45
Миро, ти си нашият лиричен гигантSmile Едва ли някой от тук нататък ще дръзне да предлага сюжети. Само мезето може да бъде по-друго, но пък за идеята мога да се жертвам. Ще стискам палци бат Ицо да хване пържени картофи Wink
А на Елкон-а ще му се наложи да си наеме шофьорче просто Wink
Reply

#46
Миро, ти си нашият лиричен гигантSmile Едва ли някой от тук нататък ще дръзне да предлага сюжети. Само мезето може да бъде по-друго, но пък за идеята мога да се жертвам. Ще стискам палци бат Ицо да хване пържени картофи Wink
А на Елкон-а ще му се наложи да си наеме шофьорче просто Wink
Reply

#47
хе-хе --май се сещам как elkon си е увеличил гаража.
ти друже mevdo май-май а?
я да изплюеш камичето

днес ходих на буната.място за спиране --много.в неделите обаче незнам как ще е...
картофките ги бива,но скарата е средна хубост--по скоро нея бива.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#48
хе-хе --май се сещам как elkon си е увеличил гаража.
ти друже mevdo май-май а?
я да изплюеш камичето

днес ходих на буната.място за спиране --много.в неделите обаче незнам как ще е...
картофките ги бива,но скарата е средна хубост--по скоро нея бива.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#49
МЕВДО,кой ще кара седмака сега а?то наистина голям купон стана ---колите повече от шИФЬОрите.
аз може и да прежаля троиката!--напълни резервара пък .................
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#50
МЕВДО,кой ще кара седмака сега а?то наистина голям купон стана ---колите повече от шИФЬОрите.
аз може и да прежаля троиката!--напълни резервара пък .................
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)