The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 R- ката на Bonso

#61
Дано да се оправи с този модул.
След доста четене по форуми от цял свят, аз реших да заложа на датчика за налягане и температура на горивото. Поръчах го от Германия на цена 2.5 пъти по-ниска от тази в Мото Пфое и утре ще го сменя. Оказва се че в Щатите и Англия е имало сервизни акции за този датчик. Симптомите са били същите като моите, само дето при мен не записва грешка.
Другият вариант е модула за управление на помпата, който ти ще сменяш.
Надявам се да съм уцелил :? Ще пиша за резултата.
Reply

#62
От Мото- Пфое казаха, че не е явно модула за управление на помпата. Сега поръчаха някакъв сензор или датчик- не разбрах точно, но чакаме другата седмица да го доставят. Модула няма да го плащам. Това поне е добре.
Reply

#63
Онзи ден я снимах колата, как си седи на паркинга пред сервиза на моите хора във Враждебна.. Започна да свети "check"-a постоянно. Дава грешка за високо налягане на горивото и проблем със сензора. Надявам се другата седмица от Мото- Пфое да се обадят, че въпросната част е дошла и да приключвам стази драма. За сега реших да не я мъча колата и съм я "зазимил" :mrgreen:

[Image: opt1370166905b.JPG]


Между другото в Мото Пфое- Люлин се засякохме с още едина тъмно синя R- ка . Май я преглеждаха нещо за продажба. Човекът преди време я беше пуснал в mobile- то та за това го познах. Big Grin
Reply

#64
Днес смених сензора за горивото в Мото- Пфое. За сега няма проблеми. А дано... Smile
Reply

#65
Пуснах Волво-то днеска на Божурище за няколко старта. Мислех, че ще е по- зле, но колата се представи прилично Smile
Най- доброто ми време беше 14,53 сек. за 1/4 миля!
Reply

#66
Браво колега! Добро време.
Пуска ли се срещу някоя друга кола?
Reply

#67
Миналата седмица слизам на паркинга, паля, тръгвам и .... там си останах!
Ръчната нещо блокирала и няма мърдане грам. Добре, че едно приятелче дойде да ми помогне. Разглобихме задните апарати. Оказа се, че барабанните накладки на ръчната са в ръжда и с отлепено феродо, което се беше и счупило??! Това и от двете страни.
Купих един комплект от ул. "Козлодуй" и уж всичко беше О.к. вече.. Да, ама - не! Ръчната не държи, както трябва на наклон. Смазване на жила, натягане - пак нищо. Чак след гениалната идея да смениме накладките с по- оригинални на Ferodo, нещата си дойдоха на мястото и вече всичко е О.к. Smile
Другите "нови" накладки - в кофата Wink
Reply

#68
Bonso супер много се радвам за придобивката ти!
Били погледнал тази тема да дадеш едно така по-обстойно мнение?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=27375">viewtopic.php?f=8&t=27375</a><!-- l -->

Благодаря предварително!
Reply

#69
С малко закъснение, но си дадох мнението Smile Надявам се да съм ти бил полезен..
Reply

#70
Онзи ден паркирах съвсем възпитано в центъра на София на ул. Гладстон с Волво- то. Не пречех на никой. Връщам се след 2 часа и какво да видя - две драскотими от ключ или пирон на предния капак. Бахти комплексарите. Пълна малоумщина... Имам каско, но пак си е разправия. Точно бях оправил всички щети! Майната им на гадовете... :twisted: Няма да ни съборят :mrgreen:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)