The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S80 D5 на части

#11
Mihov Wrote:Колега писах ти на лично още миналата седмица ...
Колко пари искаш за хладилника и снимки ако може ? Пък ако не може - здраве да е Smile
Отговарям тъй като знам: За хладилника в който можеш да охладиш една, две бутилки колегата иска 250 кинта Confusedhock:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#12
bg_tiger1978 Wrote:
Mihov Wrote:Колега писах ти на лично още миналата седмица ...
Колко пари искаш за хладилника и снимки ако може ? Пък ако не може - здраве да е Smile
Отговарям тъй като знам: За хладилника в който можеш да охладиш една, две бутилки колегата иска 250 кинта Confusedhock:

Колата трябва да се разпродава,така че ако съм уплашил някой с цени,съжалявам,това е зщото незнам как вървят частите за тези коли.Ако хладилника е скъп ще му свалим цената-180 лв............................

П.С.За всичко друго което съм отговорил цената също ще се коментира.Целта е колата да изчезне колкото се може по-бързо,просто навява спомени за близък човек...............

П.С.Отворен съм за преложения на л.с. или на място.................
Reply

#13
tocho 14 Wrote:сензора за дъжд читав ли е?Цена?
Едва ли колега................ Idea Idea Idea
Reply

#14
Колега mury , аз хладилник за Volvo още не съм виждал .... затова ти поисках снимки , и на лично съобщение и тук в обявата ти .

Пари за нещо което не съм видял - не давам .

Искаш да я продадеш тази кола - ами наснимай я едно хубаво , после направи резолюция примерно 720 Х 540 така , че да се вижда без да се отварят снимките и след това е лесно ....седиш и чакаш .
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#15
Mihov Wrote:Колега mury , аз хладилник за Volvo още не съм виждал .... затова ти поисках снимки , и на лично съобщение и тук в обявата ти .

Пари за нещо което не съм видял - не давам .

Искаш да я продадеш тази кола - ами наснимай я едно хубаво , после направи резолюция примерно 720 Х 540 така , че да се вижда без да се отварят снимките и след това е лесно ....седиш и чакаш .
Aз пък бих отишъл да го видя на място,все пак Сф не е толкова огромна....................... Idea Idea Idea Idea Idea нямам възможност в момента да го снимам,каквити снимки има в първия пост това е,а и както казах най-добре е някой ако го интересува нещо,идва на място спазаряваме се и всички са доволни............................ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#16
Колегата е абсолютно коректен. В събота се обадих за крик тръгълник и ключ за джанти в понеделник ми ги пуснаха във вторник си ги получих нещата всичко е според уговорката. Евала на колегата Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#17
bg_tiger1978 Wrote:Колегата е абсолютно коректен. В събота се обадих за крик тръгълник и ключ за джанти в понеделник ми ги пуснаха във вторник си ги получих нещата всичко е според уговорката. Евала на колегата Wink

Аз искам да съм коректен с всички,просто ме разберете,че незнам как вървят като цени частите втора употреба,по принцип работя в сервиз и досега сме разпродали само една кола Алфа 147,но там си ги знаем нещата,все пак правим италиански коли.Пак казвам,ако на някой му е висока дадена цена,няма проблем да се пазари/коментира Wink Wink Wink Wink Успех и лек ден на всички......................
Reply

#18
Колега дай цена за помпата в резервоара
Reply

#19
aleksandar_Hr Wrote:Колега дай цена за помпата в резервоара
Само помпата ли искаш,или цялата кошница
Reply

#20
Само помпата ако може.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)