The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
чиптунинг

#21
а мога ли да му сложа турбо и каква ще е сумата око е възможно.знам че процедурата е много скъпа и е много играчка докато се направи като хората но ако някой знае къде и колко ще струва нека ми каже къде да попитам
благодаря. Smile
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply

#22
Ето ти предложение.Погледни в Мобиле бг. има една червена 2000г. Т4 за 4600лв. от Швейцария.Мен лично ми прави добро впечатление.
Има доста екстри.Ако някой я е гледал да каже.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#23
а за тая която я виждате колко е нормално да искам Smile имам двд в нея което струва 900лв ,ксенон нови гуми на 90 процента и много аксесори навигатор тапецерия за 100лв.и абсолютно всяка неизправост по нея когато я взех и както сега е прамахната ако някой ми предложи волво с турбо и да над 200 коня давам я Big Grin Big Grin
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply

#24
ivan_yochev Wrote:а мога ли да му сложа турбо и каква ще е сумата око е възможно.знам че процедурата е много скъпа и е много играчка докато се направи като хората но ако някой знае къде и колко ще струва нека ми каже къде да попитам
благодаря. Smile
Аз желая да направя същата манипулация..със същият мотор съм 2.0 140 коня 97 само че на В40.
Ако някой е запознат дали може да се монтира турбо и кое по точно... от Т4 -ката ли, или от по слабият мотор 160 коня..да пише..
И аз като колегата съм вложила доста пари в колата си и не желая да я продавам и да взимам такава с турбо.
Благодаря предварително.
Волво В40; 2.0; 1997; газов инж. стаг 300 плюс
Reply

#25
Bilqna Wrote:Аз желая да направя същата манипулация..със същият мотор съм 2.0 140 коня 97 само че на В40.
Ако някой е запознат дали може да се монтира турбо и кое по точно... от Т4 -ката ли, или от по слабият мотор 160 коня..да пише..
И аз като колегата съм вложила доста пари в колата си и не желая да я продавам и да взимам такава с турбо.
Благодаря предварително.

Не може, много неща са различни. Може да се монтира който си избереш цял двигател с турбо до 1998, но трябва да се смени и компютъра, съдинителя и може би скоростната кутия. Покрай компютъра тръгват едни настройки на имобилайзер, който не знам дали някой извън Мото Пфое може да направи.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)