The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
чиптунинг

#11
Незнам за 4-ките, но 8-ците сменяш ECU-то и конете растат.Замислете се, може и при вас да става тоя трик.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#12
Незнам за 4-ките, но 8-ците сменяш ECU-то и конете растат.Замислете се, може и при вас да става тоя трик.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#13
terorist Wrote:
Слави Шишков Wrote:Кондор , не си прав - виждал си поне едно С80 двойка турбо с чип , слаган в Пловдив и върви като обезумяло Big Grin

тя и 4-ката ми върви като обезумяла-без чип ...и даже на газ

и колко върви тая чипваната кола?старт ли има или държи 200 км ч по стръмен наклон нагоре?

Ами просто на 3та при сритване на педала до ламарината пали гумите , а при 200 си на 2/3 от хода на педала.
Волво 460 `95 2.0 MPI
Reply

#14
terorist Wrote:
Слави Шишков Wrote:Кондор , не си прав - виждал си поне едно С80 двойка турбо с чип , слаган в Пловдив и върви като обезумяло Big Grin

тя и 4-ката ми върви като обезумяла-без чип ...и даже на газ

и колко върви тая чипваната кола?старт ли има или държи 200 км ч по стръмен наклон нагоре?

Ами просто на 3та при сритване на педала до ламарината пали гумите , а при 200 си на 2/3 от хода на педала.
Волво 460 `95 2.0 MPI
Reply

#15
нещо повече за чип на v40 imate li predstava kak se durji i dali ima golqm efekt ? :mrgreen:
Reply

#16
нещо повече за чип на v40 imate li predstava kak se durji i dali ima golqm efekt ? :mrgreen:
Reply

#17
някой може ли да ми помогне.карам с40 2.0 16v 140 коня 97г .въпроса ми е ако сложа чип колко максимално още мога да вдигна конете и освен това и по какъв друг начин още мога да ги вдигна.благодаря предварително Smile
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply

#18
ivan_yochev Wrote:някой може ли да ми помогне.карам с40 2.0 16v 140 коня 97г .въпроса ми е ако сложа чип колко максимално още мога да вдигна конете и освен това и по какъв друг начин още мога да ги вдигна.благодаря предварително Smile
5-6 кончета Smile може да качиш мощност като подобриш пълненето и празненето на мотора...
първото може да стана чрез добре измислена смукателна система+читав филтър
второто чрез добре измислена генерация...
И ест най-лесното да продадеш твоето волво и да си вземеш турбо такова Big Grin
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#19
предложи някво такова колега Smile
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply

#20
Какъв чип ще сложиш на 2.0 140 кс от 1997? Това е толкова нестандартна система (Fenix 5.1), че свят ще ти се завие. Ако някой ти каже, че има чип тунинг за това го накарай да ти прочете показанията на MAP сензора, ако успее може и да не те лъже.

Ако искаш коне от този двигател махни маркуча за топъл въздух към кутията на въздушния филтър - 5 к.с. и 2/100 бензин отгоре.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)