This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
850 2.0 10v Комби 1995 126к.с. на части
Здравейте,

Продавам На Части Волво 850 GLE Комби 10клапана 1995 година (след фейслифта) 126 коня бензин.

Продавам колата, защото се сдобих с 4 години по-ново и по-икономично V40 и тази ми остава излишна, защото двигателя е слаб за купето и е много тромава, особено с 2-3ма души с багаж, и защото спря да ми трябва толкова голяма кола.
Първоначално ще продавам само малки козметични неща, защото колата стои пред блока и чака ред за разглобяване в сервиз. В последствие ще се предлага всичко читаво по нея!
Колата ИМАработещ(ежегодно профилактиран в сервиза в княжево) климатик, ABS, предни ел-стъкла, ел огледала(само дясното има копче, лявото беше с ръчка, но си взех втора ръка електрическо след като ми счупиха старото), полу-кожен салон, кора за багажника.
Колата я купих, бартеросвайки СААБ, от Шведска Автоглупост през Юни 2010 като "много стегната", но се наложи да сменя много неща, преди колата да стане наистина читава, включително, но не само: Семеринг между скоростната кутия и двигателя + съединител(губеше масло заради семеринга), разширителен съд(спукан), воден радиатор(спукан), предни спирачни маркучи(силно пропукани). С колата съм изминал 46-47000 километра с нея - предимно извънградско. Обслужвана е на всеки 10000-11000 километра - филтри, масла, сменени са ангренажен ремък, водна помпа и ролки и предни носачи и горния тампон на джигателя. Не е карана от Юни месец 2012.
Неща които са развалени или не вършат работа: Предна броня - спукана и лепена, подлакътник на задната седалка-продаден, тапицерията на тавана е увиснала, резервоарът тече след 53тия литър - не съм опитвал да го лепя, гуменото уплътнение на капачката на маслото е напукано, радиатора на парното тече, левия стоп е помътнял, липсва една от врътките на климатика.

Подробни снимки след време - за сега:

[Изображение: volvo1.jpg]

[Изображение: volvo2.jpg]

Колата се намира в София - ж.к. Люлин

За връзка: Тук на Лично Съобщение;
на скайп: Rednoclaf ;
на телефон: 0887135 209 ;

Стойчо Ботев
Цитирай
Thanks given by:
От Юни месец колата е на 202 278км
на 199000 са купени джантите на които е (от <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=50&t=22584">viewtopic.php?f=50&t=22584</a><!-- l --> ) + 2те предни гуми;
на 194800 са сменени задни накладки
на 189700 са сменени обтяжна ролка, пистов ремък и спирачни маркучи
на 177190 са сменени ангренажен ремък с ролко, водна помпа, воден радиатор МАП(или МАФ?) сензор, палец и дистрибуторна капачка.
на 174250 ас сменени съединител и масло на скоростите
Още малко снимки:
[Изображение: volvo3.jpg]
[Изображение: volvo4.jpg]
[Изображение: volvo5.jpg]
Снимки на части - скоро!
Цитирай
Thanks given by:
Снимки на някои части:

[Изображение: volvochast4.jpg]

[Изображение: volvochast5.jpg]

[Изображение: volvochast6.1.jpg]
[Изображение: volvochast6.2.jpg]

[Изображение: volvochast7.jpg]

[Изображение: volvochast8.jpg]

[Изображение: volvochast9.jpg]

[Изображение: volvochast10.jpg]

[Изображение: volvochast11.jpg]

[Изображение: volvochast12.jpg]

[Изображение: volvochast13.jpg]

[Изображение: volvochast14.jpg]

[Изображение: volvochast15.jpg]

[Изображение: volvochast16.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
Up:

Продадени са:
Мотор на парното
Горен тампон на двигателя.
Цитирай
Thanks given by:
Up
Цитирай
Thanks given by:
Продадени са:
Мотор на парното;
Горен тампон на двигателя;
Преден ляв спирачен апарат;
Десен стоп;
Кутия въздушен филтър.

Малко цени:
Кора багажник комплект - 50 лева
Пепелник - 10 лева
Кора под чистачките - 30 лева
Задно огледало - 30 лева
Мотор празен ход - 40лв
Разширителен съд - 45лв
Рамена чистачки - по 20лв
Палец, Капачка, Кабели - 100лв
Сенник без огледало - 15лв
Сенник с огледало - 20лв
Спирачни апарати (преден десен и задни) - 40лв брой
Капак свещи - 20лв
Предни мигачи (бели) - десен - 20лева; ляв - 15лева (леко отчекнато стъклото отгоре)

Фарове двусекциони - Hella, 50лв брой.
[Изображение: volvochast19.jpg]

Ляв стоп - 35 лева.
Заден ляв мигач (помътнял) - 20 лева.
[Изображение: volvochast17.jpg]

Заден десен мигач - 40 лева.
[Изображение: volvochast18.jpg]

Странични огледала - 50лв - брой.
[Изображение: volvochast20.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
Продадени са:
Мотор на парното;
Горен тампон на двигателя;
Преден ляв спирачен апарат;
Десен стоп;
Кутия въздушен филтър.
Дясно каре,
Кабели, Свещи, Палец, Капачка.
Цитирай
Thanks given by:
Здравий , колега. Интересува ме , има ли багажник ( двете дълги ) на тавана . Имам същата , но няма багажник . Ако е комби твойта и имаш за продаване дай цена.Поздрави.
Цитирай
Thanks given by:
lamo написа:Здравий , колега. Интересува ме , има ли багажник ( двете дълги ) на тавана . Имам същата , но няма багажник . Ако е комби твойта и имаш за продаване дай цена.Поздрави.
Здрасти колега,

80 лева струват 2та релинга и колата е комби Smile

Поздрави!
Цитирай
Thanks given by:
Ъп-(сурд)
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)