The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
850 2.0 10v Комби 1995 126к.с. на части

#1
Здравейте,

Продавам На Части Волво 850 GLE Комби 10клапана 1995 година (след фейслифта) 126 коня бензин.

Продавам колата, защото се сдобих с 4 години по-ново и по-икономично V40 и тази ми остава излишна, защото двигателя е слаб за купето и е много тромава, особено с 2-3ма души с багаж, и защото спря да ми трябва толкова голяма кола.
Първоначално ще продавам само малки козметични неща, защото колата стои пред блока и чака ред за разглобяване в сервиз. В последствие ще се предлага всичко читаво по нея!
Колата ИМАработещ(ежегодно профилактиран в сервиза в княжево) климатик, ABS, предни ел-стъкла, ел огледала(само дясното има копче, лявото беше с ръчка, но си взех втора ръка електрическо след като ми счупиха старото), полу-кожен салон, кора за багажника.
Колата я купих, бартеросвайки СААБ, от Шведска Автоглупост през Юни 2010 като "много стегната", но се наложи да сменя много неща, преди колата да стане наистина читава, включително, но не само: Семеринг между скоростната кутия и двигателя + съединител(губеше масло заради семеринга), разширителен съд(спукан), воден радиатор(спукан), предни спирачни маркучи(силно пропукани). С колата съм изминал 46-47000 километра с нея - предимно извънградско. Обслужвана е на всеки 10000-11000 километра - филтри, масла, сменени са ангренажен ремък, водна помпа и ролки и предни носачи и горния тампон на джигателя. Не е карана от Юни месец 2012.
Неща които са развалени или не вършат работа: Предна броня - спукана и лепена, подлакътник на задната седалка-продаден, тапицерията на тавана е увиснала, резервоарът тече след 53тия литър - не съм опитвал да го лепя, гуменото уплътнение на капачката на маслото е напукано, радиатора на парното тече, левия стоп е помътнял, липсва една от врътките на климатика.

Подробни снимки след време - за сега:

[Image: volvo1.jpg]

[Image: volvo2.jpg]

Колата се намира в София - ж.к. Люлин

За връзка: Тук на Лично Съобщение;
на скайп: Rednoclaf ;
на телефон: 0887135 209 ;

Стойчо Ботев
Reply

#2
От Юни месец колата е на 202 278км
на 199000 са купени джантите на които е (от <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=50&t=22584">viewtopic.php?f=50&t=22584</a><!-- l --> ) + 2те предни гуми;
на 194800 са сменени задни накладки
на 189700 са сменени обтяжна ролка, пистов ремък и спирачни маркучи
на 177190 са сменени ангренажен ремък с ролко, водна помпа, воден радиатор МАП(или МАФ?) сензор, палец и дистрибуторна капачка.
на 174250 ас сменени съединител и масло на скоростите
Още малко снимки:
[Image: volvo3.jpg]
[Image: volvo4.jpg]
[Image: volvo5.jpg]
Снимки на части - скоро!
Reply

#3
Снимки на някои части:

[Image: volvochast4.jpg]

[Image: volvochast5.jpg]


[Image: volvochast6.1.jpg]
[Image: volvochast6.2.jpg]


[Image: volvochast7.jpg]

[Image: volvochast8.jpg]

[Image: volvochast9.jpg]

[Image: volvochast10.jpg]

[Image: volvochast11.jpg]

[Image: volvochast12.jpg]

[Image: volvochast13.jpg]

[Image: volvochast14.jpg]

[Image: volvochast15.jpg]

[Image: volvochast16.jpg]
Reply

#4
Up:

Продадени са:
Мотор на парното
Горен тампон на двигателя.
Reply

#5
Up
Reply

#6
Продадени са:
Мотор на парното;
Горен тампон на двигателя;
Преден ляв спирачен апарат;
Десен стоп;
Кутия въздушен филтър.

Малко цени:
Кора багажник комплект - 50 лева
Пепелник - 10 лева
Кора под чистачките - 30 лева
Задно огледало - 30 лева
Мотор празен ход - 40лв
Разширителен съд - 45лв
Рамена чистачки - по 20лв
Палец, Капачка, Кабели - 100лв
Сенник без огледало - 15лв
Сенник с огледало - 20лв
Спирачни апарати (преден десен и задни) - 40лв брой
Капак свещи - 20лв
Предни мигачи (бели) - десен - 20лева; ляв - 15лева (леко отчекнато стъклото отгоре)

Фарове двусекциони - Hella, 50лв брой.
[Image: volvochast19.jpg]

Ляв стоп - 35 лева.
Заден ляв мигач (помътнял) - 20 лева.
[Image: volvochast17.jpg]

Заден десен мигач - 40 лева.
[Image: volvochast18.jpg]

Странични огледала - 50лв - брой.
[Image: volvochast20.jpg]
Reply

#7
Продадени са:
Мотор на парното;
Горен тампон на двигателя;
Преден ляв спирачен апарат;
Десен стоп;
Кутия въздушен филтър.
Дясно каре,
Кабели, Свещи, Палец, Капачка.
Reply

#8
Здравий , колега. Интересува ме , има ли багажник ( двете дълги ) на тавана . Имам същата , но няма багажник . Ако е комби твойта и имаш за продаване дай цена.Поздрави.
Reply

#9
lamo Wrote:Здравий , колега. Интересува ме , има ли багажник ( двете дълги ) на тавана . Имам същата , но няма багажник . Ако е комби твойта и имаш за продаване дай цена.Поздрави.
Здрасти колега,

80 лева струват 2та релинга и колата е комби Smile

Поздрави!
Reply

#10
Ъп-(сурд)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)