The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търси се счетовоител на клуба.

#1
Здравейте колеги, и ние като хора които имат пари (пък макар и да не харчат :-)) се нуждаем от счетоводител, затова ако има някой от вас който практикува тази професия нека си признае и да помогне с приключването на годината, тъй като се оказа че макар и дружество с нестопанска цел все пак и ние трябва да се занимаваме с подобни неща.
Хайде ей! не се спотайвайте а си признавайте.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#2
Здравейте колеги, и ние като хора които имат пари (пък макар и да не харчат :-)) се нуждаем от счетоводител, затова ако има някой от вас който практикува тази професия нека си признае и да помогне с приключването на годината, тъй като се оказа че макар и дружество с нестопанска цел все пак и ние трябва да се занимаваме с подобни неща.
Хайде ей! не се спотайвайте а си признавайте.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#3
аз завършвам тази година счетоводство в УНСС....ако закъсате чак толкова че да допрете до мене звънкайте Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]

#4
аз завършвам тази година счетоводство в УНСС....ако закъсате чак толкова че да допрете до мене звънкайте Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]

#5
На вниманието на Шефката, Бирника и УС:

Дружеството ни НЕ ПОДАВА И НЕ Е ЗАДЪЛЖЕНО пред данъчна служба да внася отчет, баланс или каквото и да е за изминалата година.
И така ще е дотогава, ДОКАТО НЯМАМЕ СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ.
Членския внос и даренията са регламентирани в Устава ни и не са предмет на данъчен интерес, защото не се явяват стопанска дейност.

Това е.

Информацията ми е подадена от моя счетоводител и наш Волво колега Божидар Стоянов.

#6
На вниманието на Шефката, Бирника и УС:

Дружеството ни НЕ ПОДАВА И НЕ Е ЗАДЪЛЖЕНО пред данъчна служба да внася отчет, баланс или каквото и да е за изминалата година.
И така ще е дотогава, ДОКАТО НЯМАМЕ СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ.
Членския внос и даренията са регламентирани в Устава ни и не са предмет на данъчен интерес, защото не се явяват стопанска дейност.

Това е.

Информацията ми е подадена от моя счетоводител и наш Волво колега Божидар Стоянов.

#7
GT1 Wrote:На вниманието на Шефката, Бирника и УС:

Дружеството ни НЕ ПОДАВА И НЕ Е ЗАДЪЛЖЕНО пред данъчна служба да внася отчет, баланс или каквото и да е за изминалата година.
И така ще е дотогава, ДОКАТО НЯМАМЕ СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ.
Членския внос и даренията са регламентирани в Устава ни и не са предмет на данъчен интерес, защото не се явяват стопанска дейност.

Това е.

Информацията ми е подадена от моя счетоводител и наш Волво колега Божидар Стоянов.
Това 100%-а сигурно ли е? да не се окаже някой ден друго, и тогаз да дойде истинския бирник...
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#8
GT1 Wrote:На вниманието на Шефката, Бирника и УС:

Дружеството ни НЕ ПОДАВА И НЕ Е ЗАДЪЛЖЕНО пред данъчна служба да внася отчет, баланс или каквото и да е за изминалата година.
И така ще е дотогава, ДОКАТО НЯМАМЕ СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ.
Членския внос и даренията са регламентирани в Устава ни и не са предмет на данъчен интерес, защото не се явяват стопанска дейност.

Това е.

Информацията ми е подадена от моя счетоводител и наш Волво колега Божидар Стоянов.
Това 100%-а сигурно ли е? да не се окаже някой ден друго, и тогаз да дойде истинския бирник...
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#9
Да, сигурно е.
На 101% даже! :thumbright:

#10
Да, сигурно е.
На 101% даже! :thumbright:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)