The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
850 тди с чип 165 коня

#1
Във Варна имам познат който чипосва коли,за 850 tdi чипа с поставянето е 600-650 лв и дига колата с 30 коня.Резултата е по - пъргава и по-икономична.
Reply

#2
Във Варна имам познат който чипосва коли,за 850 tdi чипа с поставянето е 600-650 лв и дига колата с 30 коня.Резултата е по - пъргава и по-икономична.
Reply

#3
те това не мога да си го обясня, хем по-пъргава, хем по-икономична, как ства тоя номер, някой може ли да ме светне?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
те това не мога да си го обясня, хем по-пъргава, хем по-икономична, как ства тоя номер, някой може ли да ме светне?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Става прецакват се екологиите за сметка на мощността, повече мощност - по малко настъпваш и така...
Предполагам клуба няма да се разсърди, ако вместо 10лв членски внос си занесеш новия чип в някой сервиз да копират за десетина лв инфото, което да качиш тук...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#6
Става прецакват се екологиите за сметка на мощността, повече мощност - по малко настъпваш и така...
Предполагам клуба няма да се разсърди, ако вместо 10лв членски внос си занесеш новия чип в някой сервиз да копират за десетина лв инфото, което да качиш тук...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)