The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo T6 Roadster Concept

#11
s0me0ne Wrote:Беше представено през далечната 2005 година. А дръжките за отваряне на вратите са 1:1 с тези от S40ката ни :lol: Извод -> S40 е поне малко Т6 Big Grin

Абе къде видя дръжки за отваряне на вратите!?!? аааа май вътре има едни....

ама вътре ми изглежда малко "стерилно" - като оня тип мацки дето те е страх като ги пипнеш да не ги оцапаш нещо пък камо ли да ги е....
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#12
s0me0ne Wrote:Беше представено през далечната 2005 година. А дръжките за отваряне на вратите са 1:1 с тези от S40ката ни :lol: Извод -> S40 е поне малко Т6 Big Grin

Абе къде видя дръжки за отваряне на вратите!?!? аааа май вътре има едни....

ама вътре ми изглежда малко "стерилно" - като оня тип мацки дето те е страх като ги пипнеш да не ги оцапаш нещо пък камо ли да ги е....
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#13
Прав си, че е доста изчистен интериора, но на спортните коли обикновенно е така, пък и тази кола все пак има и малко ретро вид, въпреки футуристичния дизайн.
Reply

#14
Прав си, че е доста изчистен интериора, но на спортните коли обикновенно е така, пък и тази кола все пак има и малко ретро вид, въпреки футуристичния дизайн.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)